kierunek lekarski/rekrutacja 2012/2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
krwinka94
Posty: 96
Rejestracja: 27 lis 2012, o 17:17

kierunek lekarski/rekrutacja 2012/2013

Post autor: krwinka94 »

Witam, czy orientuje się ktoś jakie będą wymagania ( jakie są najniższe progi punktowe ) 2012/2013 na kierunek lekarski lub stomatologię?

Wiem, że Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Katowice, Poznań, Lublin (coś jeszcze?) - biorą pod uwagę biologię oraz chemię rozszerzoną. Pozostałe uczelnie chcą fizyki/matematyki na podstawie/rozszerzeniu.

Ile jest zazwyczaj naborów? 2,3? Do jakiego najniższego progu mogę się załapać (155,158?)
Mamy teraz niż demograficzny, obniżą trochę progi? Wiem, że medycyna/stomatologia cały czas twardo trzyma się wysokich wyników, ale czy jest możliwość, że troszeczkę spuszczą?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: kierunek lekarski/rekrutacja 2012/2013

Post autor: randomlogin »

Progu nie ustala uczelnia. Prog ustalaja kandydaci - tym jak napisza mature. A to w znacznej mierze jest zalezne od tego jaka ta matura bedzie - wiec jakiekolwiek, i tak malo wiarygodne, ale chociaz majace jakies podstawy, spekulacje na temat bedzie mozna zaczac w maju.

W dziale na ktory udalo sie tobie trafic z tym pytaniem sa przyklejone dwa watki odpowiadajace na twoje pozostale pytania: wymagania 2013/14 - tu bedzie napisane jakie przedmioty gdzie, oraz progi 2012/13 - ostatni post to ostatnie informacje, mozna sobie policzyc ile bylo tur rekrutacji na ktorej uczelni, o ile spadaly progi i tak dalej.
Awatar użytkownika
krwinka94
Posty: 96
Rejestracja: 27 lis 2012, o 17:17

Re: kierunek lekarski/rekrutacja 2012/2013

Post autor: krwinka94 »

dziękuję bardzo
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości