zbiory zadań , jakie ? biologia rozszerzona

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
olquuxd
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2013, o 17:53

zbiory zadań , jakie ? biologia rozszerzona

Post autor: olquuxd »

Dobra, zdaję sobie sprawę, że to pytanie przewijało się przez to forum już kwadrylion razy, mimo wszystko nigdzie nie znalazłem w miarę jasnej odpowiedzi. Otóż, w maju zdaję maturę rozszerzoną z biologii, więc uznałem, że to najwyższy czas, żeby zakupić jakiś zbiór zadań. Co prawda wiem, że wszystkiego nie zdążę już przerobić, bo zabraknie mi czasu, ale jednak chciałbym do maja zrobić jak największą liczbę zadań. Który ze zbiorów najlepiej oddaje sens zadań maturalnych, ich konstrukcje, w skrócie najlepiej przygotuje do matury?
Goku
Posty: 32
Rejestracja: 15 lut 2013, o 19:28

Re: zbiory zadań , jakie ? biologia rozszerzona

Post autor: Goku »

Witam no ja jestem trochę w innej sytuacji bo maturkę z biologii i chemii piszę dopiero w 2015 roku (jestem pierwszym rocznikiem z nową podstawą programową) i już od teraz przygotowuje się SYSTEMATYCZNIE - BO UWAŻAM, ŻE TYLKO TAKA SYSTEMATYCZNA PRACA JEST KLUCZEM DO SUKCESU (NO I OCZYWIŚCIE MARZENIA one właśnie są drogą do sukcesu, kto nie marzy ten umiera.) dobra ja tu gadu gadu ale przejdźmy do rzeczy =

Biologia i chemia
1. Repetytorium Trener i zadania PWN
2. Maturalne ABC
3. Tydzień po tygodniu do matury
4.Zbiory zadań 2013 Omega
5.Witowski zbiory zadań Tom 1 i 2
6. Pazdro zbiór zadań chemia rozszerzony.
Poszperałem trochę po różnych forach i wybrałem właśnie te pozycje, które zamierzam przerobić do matury. Jest tego sporo ale ja jeszcze też mam sporo czasu . Te książki mają bardzo dobre opinie i mam nadzieję, że przydadzą Ci się=. Wiem Ty masz juz zdecydowanie mniej czasu, ale mam nadzieję, że wybierzesz sobie któryś z tych zbiorów i przerobisz jak najwięcej zadań
Ok zbiory to nie wszystko. najważniejsze są matury. Wszystkie próbne majowe czerwcowe zimowe z cke operonu jest ich mnóstwo zalecam przerobienie jak największej liczby arkuszy by nauczyć się myślenia maturalnego =

Ok to już wszystko ode mnie mam nadzieje, że pomogłem,
pozdrawiam Damian.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość