Czy na pewno tu?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Wut?!
Mam wieźć im papiery nie mając żadnej gwarancji, że się dostanę? Żebym jeszcze miał tam blisko, ale ode mnie to prawie drugi koniec Polski. Co to ma być? Kto to wymyślił?! WTF?!
Awatar użytkownika
washable_blue
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2013, o 18:21

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: washable_blue »

Maarten vaan Thom pisze:Wut?!
Mam wieźć im papiery nie mając żadnej gwarancji, że się dostanę?
Pewnie, jeszcze musisz im zapłacić.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Collo »

Maarten vaan Thom, nie musisz jechać do Szczecina z papierami przed ogłoszeniem wyników. Do 14.06 jest internetowa rejestracja, wpisujesz dane osobowe, drukujesz formularz, wpłacasz opłatę rekrutacyjną na konto, drukujesz zaświadczenie o wpłacie i to zaświadczenie razem z wypełnionym formularzem wysyłasz do nich pocztą. Dopiero jak zostaniesz zakwalifikowany to jedziesz do nich z pozostałymi papierami typu świadectwo, zaświadczenie lekarskie. Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi, ale dostarczanie np. oryginału świadectwa przed ogłoszeniem wyników jest bez sensu.
tylebyłodni
Posty: 57
Rejestracja: 16 lip 2012, o 16:16

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: tylebyłodni »

Colloportus, nie mylisz się:)
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Piotrr »

no to w takim razie jak mam poinformowac biuro rekrutacji o uzyskanych wynikach? Telefoniczmie? Czy moze w odpowiednim czasie pojawi sie jakas zakladka gdzie mamy wprowadzic wyniki?
Jeszce pytanie do tylebylodni. Jak sie studiuje w nowym systemie? Ludzie na roku ogarniaja czy sie mocno wykruszaja?

tylebyłodni
Posty: 57
Rejestracja: 16 lip 2012, o 16:16

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: tylebyłodni »

co do tych wyników to nie pamietam jak to sie odbywalo ale jakos kazdemu sie udalo wiec bez paniki:) Stawiam ze pojawi sie zakładka) a co do nowego systemu to chyba nie jest źle. Niektórzy już maja wakacje a sesja dopiero przed nami:) a co do wykruszeń to jak na razie jedna może dwie osoby
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Piotrr »

Dzieki za odpowiedz :p domyslam sie ze zglebiasz anatomicze przyjemnosci tak wczesna pora :p ja mam pomaturalna schize co tez nie pozwala mi zasnac.

Awatar użytkownika
Fellow
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2012, o 07:50

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Fellow »

Orientuje się ktoś może jaki rozmiar i format zdjęć wymagany jest podczas rejestracji elektronicznej ?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Piotrr »

Poki co zadny

Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Michch »

Hej PUMiacy, czy uważacie że jak miałem 40 godzin biochemii mniej od was, to to uniemożliwi mi przeniesienie się do was na trzeci rok?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Piotrr »

tutaj studenci brdzo zadko zagladaja wiec chyba nie znajdziesz tutaj odpowiedzi jedyne wyjscie to chyba telefoniczny romans z dziekanatem
W końcu lekarz
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: Michch »

Chyba wybiorę się tam we wtorek
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Czy na pewno tu?

Post autor: julia.....:):) »

Zaklad Biochemii Pum jest bardzo specyficzny ( jestem bardzo szczęśliwa ,że zakończyłam przygodę ) niestety musisz sam zadzwonić najlepiej do zakładu i się spytać . 40 godzin to dużo a my mamy np zajęcia w drugim semestrze 2 razy w tygodniu po 3 h więc.zresztą witaj Michch może się spotkamy D z jakiej jesteś uczelni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości