Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
majkaaa94
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:02

Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: majkaaa94 »

Jestem załamana po dzisiejszej chemii, stres mnie po prostu pokonal. Siedzialam z takim zalożeniem, ze wiem ze musze to dobrze napisac, bo w innym razie nigdzie sie nie dostane. I zobaczylam odpowiedzi, i mam tragicznie proste bledy.
I teraz pytanie czy ja sie gdzies dostane na jakies studia jesli wyladuje z wynikiem 60-70% z chemii rozszerzonej. Nigdy nie liczylam na medycyne, ale cos z tym zwiazane, szczegolnie w Warszawie. I teraz moje pytanie czy ja sie gdzies dostane?

Moderator: Na przyszłość, nie nazywamy tematów LUDZIE RATUNKUUU!".
Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: LUDZIE RATUNKUUU!

Post autor: moorisett »

jak masz matmę na rozszerzeniu - to biotechnologia, spokojnie.
majkaaa94
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:02

Re: LUDZIE RATUNKUUU!

Post autor: majkaaa94 »

I wlasnie w tym problem, ze nie pisalam matmy rozszerzonej.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: LUDZIE RATUNKUUU!

Post autor: młody technik »

Jeśli zależy Ci na medycynie, a nikt w domu Cię nie naciska to spróbuj zostać rok w domu.
majkaaa94
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:02

Re: LUDZIE RATUNKUUU!

Post autor: majkaaa94 »

No wlasnie mi nie zalezy na medycynie. ( niezle mam ambicje, widac) ale naprawde mnie to nie kreci. chcialam jakas zabawe z probowkami, badaniami. tylko teraz oblecial mnie strach czy gdzies sie dostane z takim wynikiem
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: aretse »

Biole bedziesz zdawac ?
Jest duzo mozliwosci : analityka medyczna, jakas chemia : medyczna, technologia chemiczna - tam napewno bedziesz miala swoje probowki

Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: Convallaria »

jeśli chcesz poprawiać mature, to szczerze polecam analityke med pisz na priv jak coś więcej Cię interesuje )
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: Trzyszcz »

Rrzeczywiście tak ciężko sprawdzić progi z poprzednich lat?!

To nie jest tragiczny wynik, będziesz miała duży wybór.
majkaaa94
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:02

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: majkaaa94 »

[quote="aretse"]Biole bedziesz zdawac ?
Jest duzo mozliwosci : analityka medyczna, jakas chemia : medyczna, technologia chemiczna - tam napewno bedziesz miala swoje probowki

Bede zdawac biologie, i mam nadzieje ze jakos podratuje sie. Tylko ja wlasnie liczylam u siebie bardziej na ta chemie, ale wynik mowi sam za siebie ze jakos nie ma sie czym chwalic.
Bo mnie wlasnie interesowala ta analityka, ale z takim wynikiem 60-70% to sie dostane? bo tam trzeba miec chyba wiecej
majkaaa94
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:02

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: majkaaa94 »

Ok, moge sobie sprawdzic progi, ale po to ten post, aby dowiedziec sie o ciekawym kierunku, bo same sprawdzenie nie gwarantuje mi interesujacego kierunku. A teraz z takim wynikiem nie wiem czy mam szanse.
cracko
Posty: 116
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 14:10

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: cracko »

Dobrze się zastanów zanim pójdziesz na coś z probówkami". Dla mnie biotechnologia byłaby bardzo dobrą alternatywą, pod jednym warunkiem. szansa na sensowną pracę. Z tego co wiem, absolwenstów tego kierunku jest cała masa, u mnie w Bydgoszczy ten kierunek jest na 3 uczelniach (nie wiem po cholere?) a pracy jak nie było tak nie ma.
majkaaa94
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:02

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: majkaaa94 »

o to sie boje. wiadomo po biol-chem to tylko medycyna, stomatologia najlepiej. Ale wlasnie mnie interesuje co innego. i ta biotechnologia to slyszalam ze ciezko o prace. i wlasnie teraz poszukuje cos podobnego, ale zeby byla praca. Tylko nie wiem czy to mozliwe.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Gdzie pójść po źle napisanej maturze?

Post autor: tchorz »

praca to jest po medycynie stomatologi i farmacji. Z pozostałych na pewno mozna wybrać coś ciekawego do studiowania,ale pracy to nie będzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 34 gości