ŚUM położnictwo 2013r

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: baszka94 »

kiedy masz wakacyjne praktyki?
jesteś z Katowic, czy dojeżdżasz?
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: baszka94 »

Dziewczyny, jak po wynikach?
Tobileaaa
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2013, o 19:07

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: Tobileaaa »

Hej:)
Wczoraj wielka radość, ale dziś nie wiem już czy aby nie była przedwczesna. Powiedzmy że zmieściłam się (64 pkt) w limicie listy rankingowej, tej w okienku rekrutacji elektronicznej, status zakwalifikowany. Ale dziś sprawdziłam, tak dla pewności, jeszcze listę i komunikat komisji. I tu zonk. Limit to 64,5. Oczywiście jutro z samego rana zadzwonię, bo gdzie tu jechać na darmo taki kawał drogi! Mam nadzieję że jest to pomyłka z korzyścią dla mnie, jeżeli nie, z niecierpliwością będę czekać na kolejną listę.
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: baszka94 »

Ej, to Ty mnie wygryzłaś . Haha xD. Bo też mam 64 i się nie zakwalifikowałam xD. Ale w poniedziałek na pewno się dostanę, bo pierwsza na rezerwie jestem . A jeśli limit 64,5 to czekaj do poniedziałku (II lista)- dostaniemy się oficjalnie .
Ale już czuję się jak studentka położnictwa na ŚUM
Dzwonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:51

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: Dzwonek »

Właśnie robię wakacyjne praktyki u siebie w mieście, a na uczenie codziennie dojeżdżam.

No dziewczynki, gratulacje.
Dzwonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:51

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: Dzwonek »

Miało być na uczelnie*
I szczerze gratuluję,ta roześmiana emotka jest jakaś dziwna. xd
Awatar użytkownika
Lunatyk
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2013, o 17:05

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: Lunatyk »

Cześć, co do badań lekarskich, to co prawda ja z położnictwa nie jestem ale z innego wydziału i u nas (Zabrze) można było pobierać skierowania zanim się jeszcze dostało i robić te badania na spokojnie a potem już je tylko donieść, bo na skierowaniach nie pisze czy się już dostałaś czy nie. W końcu za coś jest ta opłata rekrutacyjna
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: baszka94 »

no racja . Ale ja mam daleko do Katowic . Wybiore skierowanie przy skladaniu dokumentow i postaram sie uprosic pania z dziekanatu, zebym mogla przyniesc to za 2 tyg

Awatar użytkownika
magda094
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2013, o 14:07

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: magda094 »

baszka94 pisze:no racja . Ale ja mam daleko do Katowic . Wybiore skierowanie przy skladaniu dokumentow i postaram sie uprosic pania z dziekanatu, zebym mogla przyniesc to za 2 tyg


Z tym nie będzie problemu, wystarczy, że weźmiesz zaświadczenie, że zobowiązujesz się donieść te badania za 2 tygodnie

A tak w ogóle to witam wszystkie przyszłe położne
Dzwonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2013, o 22:51

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: Dzwonek »

Może Wam się trafi jakiś pan położny, my mamy jednego.
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: baszka94 »

no witam . I zobaczymy, może trafi się rodzynek .
A jak sobie radzi u Was pan położny?
Awatar użytkownika
baszka94
Posty: 45
Rejestracja: 5 cze 2013, o 17:05

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: baszka94 »

, i 67 os. potwierdziło chęć nauki D. Więc wskakują 33os. z rezerwy . Ja jestem pierwsza, więc mogę spać spokojnie
catalina94
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2013, o 17:58

Re: ŚUM położnictwo 2013r

Post autor: catalina94 »

No hej, też dostałam się z koleżanką, z 1 listy. Papiery zawiezione, więc już też można odetchnąć. Mam pytanie, czy któraś dziewczyna nie szuka czasem współlokatorki do pokoju? P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości