Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

kokardka pisze:A u was w Krakowie też zaczynacie praktyki po 3. roku? Pytam tak z ciekawości, chyba jest to tak samo na wszystkich uczelniach?
tak po trzecim
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

mis koala, Slash1994, dzięki za odp
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

a jak wogólnie wygląda w akademiku? Kuchnia jest wspólna na korytarzu (przynajmniej ktoś tak pisał z tego co pamiętam), a łazienki?

I nie wiecie może kiedy, odbiera sie legitymację studencką i kiedy się dostaje decyzję czy ma się to miejsce w akademiku? Ona przychodzi na maila?
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

Jeśli chodzi o łazienki, to jest jedna na dwa pokoje, czyli na 4 osoby. Kuchnia tak jak mówisz wspólna na piętro
Jeśli chodzi o decyzję o przyznaniu to w zakładce wnioski, tam gdzie składałaś podanie o akademik, powinna pojawić się informacja, czy Twój wniosek został zaakceptowany czy też nie jeśli dobrze kojarzę to na maila na usosie powinna przyjść też informacja o zmianie statusu wniosku, ale mogę się mylić

A legitymacje dostawaliśmy pierwszego dnia, ale nie wiem jak to wygląda teraz.

katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

a w pokojach są może lodówki? W kuchniach są mikrofalówki?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

lodówki nie są w każdym pokoju niestety Mikrofalówke nie ma chyab że ktoś ma swoją
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

dzięki , a czy można sobie wybrać pokój czy są już przyszeregowane? I czy te lodówki są już tam na stałe, czy je się odkupuje?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Nie slyszalam o tym żeby ktoś sobie pokój wybierał szczerze powiedziawszy. Może niektorzy preferencje jakies zgłaszają co do piętra jak jakieś fobie wysokości mają czy coś a lodówki często ludzie odsprzedają czy coś więc pewnie można będzie się zaopatrzeć albo też trafi się może w pokoju
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

a jak ogólnie wygląda kwaterowaniem mogłaby mi to któraś z was opisać jak to wszystko przebiegało w zeszłych latach? I jeszcze interesuje mnie czy 1 pażdziernika jest takie uroczyste rozpoczęcie roku, a 2 zaczynają się zajęcia? Jak wyglądają pierwsze dni na farmacji bo muszę się trochę mentalnie przygotować.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

katy94, pewnie Ci dziewczyny odpiszą jak to jest w Krakowie ale u nas w Warszawie jest tak, że zakładając że zajęcia zaczynają się 1 października to w tym dniu idziemy na normalne zajęcia, 2 października także, a inauguracja jest dopiero 3 października i jest to dzień rektorski (czyli wolny) i wtedy nie mamy zajęć tylko jest to oficjalne rozpoczęcie Myślę, że w Krakowie może być podobnie, z tego co słyszę od znajomych z różnych uczelni to też właśnie mają tak, że najpierw są zajęcia a po kilku dniach to rozpoczęcie A pierwsze zajęcia raczej nie są straszne, u nas przynajmniej było bardzo miło i nikt nas niczym nie straszył, nie trzeba było od razu czegoś kuć itd. Jednakże zależy to dużo od uczelni i przedmiotów
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: czekoladka9325 »

Inauguracja roku jest 29.09 dla cmuj obecność jak przyjdziesz bd ok a jak nie też ok osobiście nie byłam w tamtym roku jak zaczynałam 1 a tamtym roku 1 października był wolny od 2 października zajęcia jako taki specjalnch uroczystości dla wydziału farmaceutycznego nie było tylko ta ogolna dla całego collegium medicum

mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Od 2 są bodajże zajecia a bynajmniej ja dopiero wtedy planuję się pokazać na uczelni A na poczatku jest najfanstyczniej - zwykle zajecia organizacyjne, od drugich coś zaczyna się dziać. No i poznaje się nowych ludzi, no czad jak ktoś lubi takie rzeczy No w ogole pierwszy miesiąc bym powiedziała bardzo lajtowy bo to takie dość powolne tempo startu Niektóre zajęcia w ogóle zaczynają się np. od 15 paździenrika czy od listopada
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Nas jedynie co to babka od nieorgana wystarszyla już na pierwszych zajeciach i niestety ale tak już pozostało niemiło do samego końca a nawet dłużej bo i połowa drugiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość