Opinie o uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
asklepios23
Posty: 126
Rejestracja: 14 sie 2012, o 11:23

Re: Opinie o uczelni

Post autor: asklepios23 »

Blok z chirurgii i to tyczacy sie kilku grup w stosunku do 6 lat chyba mozemy pominac. A co do ciechocinka to tez krotki epizod w postaci wakacji".
Jesli chodzi o lep/lek nie uwazam zeby wyniki CM UMK nalezalo przemilczec bo chociaz z reguly wypada gorzej od pozka, to zajmuje dosc dobre pozycje:
luty 2013- 4 pozycja w polsce
wrzesien 2012- 6
luty 2012- 7
wrzesien 2011- 3 miejsce, (poznan 4).
tuntun
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:41

Re: Opinie o uczelni

Post autor: tuntun »

polecam zasi?gn informacji u ?ród?a, zerknam tam raz jeszcze specjalnie dla Ciebie i rzeczywi?cie cm umk 4.miejsce (pozna? 2.), ale tylko w?ród zdaj?cych po raz pierwszy, do tego w tej samej kategorii najgorszy wynik w Polsce osi?gn absolwent z bydgoszczy (pomijam ED)

wyniki lekarzy, którzy uko?czyli studia w ostatnich 2 latach wed?ug uko?czonej uczelni - 10. miejsce (pozna? 1.)

wyniki lekarzy, którzy uko?czyli studia ponad 2 lata temu wed?ug uko?czonej uczelni - 9. miejsce (pozna? 2.)

czasem warto zajrze? na stron? organizatora LEKu i tam sprawdzi?, ni? kopiowa? dane ze strony uczelni

pozdrawiam )))))))))))))))))))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Opinie o uczelni

Post autor: liath »

rozekkwidzyn pisze:Bydzia jak najbardziej spoko
Chyba ?e kto? ma kompleksy i musi je sobie rekompensowa? i by? w poznaniu/wroc?awiu/warszawie/krakowie/etc bo jest glamór, spl?dor i w ogóle e?ropa.
A jak napisa?a wy?ej kole?anka z grupy- jak kto? si? chce bawi? to b?dzie potrafi? wsz?dzie. Bardzo wspó?czuj? ludziom którzy sa tak monotematyczni i ?eby si? zabawi?, potrzebuja klubu na osiem mylyardów ludzi.
Ojeej, w zupe?no?ci si? z tym zgadzam! Ja mieszkam w ma?ej pipidówie w porównaniu z Bydzi? i jako? potrafimy si? tu bardzo dobrze zabawi? mimo, ?e mamy z 3 kluby na krzy?. Licz? si? ludzie! ) No ale niektórzy nigdy tego nie pojm?.

Ja w tym roku na lek szans nie mam, ale za rok zrobi? wszystko co w mojej mocy by doczy? do Waszego zacnego grona, bo jak wida? po moim podpisie jestem ju? zdecydowana gdzie marzy mi si? studiowa?! Kiedy? chcia?am do Poznania, bo z mojego miasta mam identycznie t? sam? odleg?o do Pzn i do Bdg, a Pozna? to, tamto. A pieprzenie takie! Trzeba si? wy?ama? z systemu, a Wasze dobre opinie mnie tak podbudowuj?, ?e a? motywacji nabieram do walki! ^^ A O Poznaniu s?ysza?am wiele opinii, ?e ci?gnie na renomie i nic wi?cej, a atmosfera to tam beznadziejna bo w?a?nie ten presti? ?ci?ga tam snobów co wy?cig szczurów urz?dzaj?. No ale có?, przynajmniej zostawi? mi miejsce w Bydzi.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Jivan »

Halo, bo ogl?dam teraz zdj?cia z Bydzi i widz? ?e sale wyk?adowe s? takie
tzn nie ma takich co si? siedzi z góry na do?, tylko normalnie to krzes?a z tymi ma?ymi stoliczkami?, mia?em tak w Lo angielski i niemiecki i strasznie mnie te krzes?a wku***a?y, bo nie by?o jak notowa? .
Du?o jest w nich zaj?
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Ascara »

enchanted3 pisze:
Ja w tym roku na lek szans nie mam
Nie powiedzia?abym, aby? nie mia?a szans. Masz o 1 mniej punktów, ni? próg w zesz?ym roku - a s? teraz ni?sze.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Opinie o uczelni

Post autor: rozekkwidzyn »

Licealistaa2012: Nigdy nie by?em na tej sali- jednak jest tam ok 105 miejsc z tego co naliczy?em. Na pewno wi?c nie ma tam zaj lekarskich. Sale w formie amfiteatru s?, s? te? takie w formie ?awek poczonych i sceny dla prowadz?cego. Ró?ne s?. Takich jak tu- ja nie widzia?em.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Matjozi »

W ró?nych miejscach mieli?my wyk?ady, na Jagiello?skiej s? d?uugie rz?dy ?awek na 1 poziomie, ka?dy ma swoj?, w ogóle nie przypomina to tej sali ze zdj?cia Nie ma opcji, ?eby nie widzie? slajdów, no chyba, ma si? za s?abe okulary Na Sk?odowskiej jest tak, ?e s? rz?dy z góry na dó?, tam ka?dy ma swoje krzese?ko, a jakby w oparciu krzes?a osoby przed Tob? jest stoliczek.
Takie jak na zdj?ciu s?, ale spotkam si? tylko na zaj?ciach z psychologii w salach przeznaczonych dla 1 grupy, gdzie i tak si? nie notuje, wstaje si?, robi jakie? scenki i takie tam
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Mae »

Aula na której mieli?my wyk?ady jest tu:

Z sal które jeszcze nas pomieszcz? jest aula nr4 na Sk?odowskiej, mieli?my tam kilka zalicze?.
Awatar użytkownika
devastas
Posty: 13
Rejestracja: 8 sie 2013, o 17:02

Re: Opinie o uczelni

Post autor: devastas »

jak u Was wygl?da egzamin ko?cowy teoretyczny z anatomii? czy to co? w rodzaju wszyscy na roku wchodz? do wielkiej auli i pisz? testowy ?
czy ten test wszyscy pisz? o?ówkami dostanymi od profesorów przy wej?ciu? Czy na koniec egzaminu podliczane s? zebrane o?ówki i typuje si? prace, które nie zaliczy?y?

Mo?e z innych przedmiotów tak jest.


Mo?ecie si? zdziwi?, ale takie newsy s?yszalem, ?e s? na CM UMK, a ?e to z jednego ?ród?a informacja to sprawdzam u Was.
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Mae »

Och. nie wiem kto takie ploty sieje ale do mnie jeszcze nie dotar?y^^ Egzamin z anaty jest normalny tj. wchodzimy wszyscy grzecznie do auli i piszemy te?cik . Chodzi?y co prawda ploty, ?e jedynie s?uszne (Wi?nia approved) s? tylko zwykle czarne d?ugopisy w przezroczystych oprawkach ale nikt nam tego nie sprawdza?:P Z tego co s?ysza?am to prace pod kresk? s? nawet sprawdzane dwa razy.
Jedyne dziwniejsze zaliczenia by?y z filozofii i pp - do dzisiaj nie wiem jak oni przydzielali te oceny, chyba losowo z Gaussem ?eby wygl?da?o ?adnie xD
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Opinie o uczelni

Post autor: Namine »

Hahahaha a to dobre ?arciki Kto? ma wida? bujn? wyobra?ni? ^^
Jedyne co, to ka?dy test ma numerek i w razie kradzie?y egzemplarza pyta? od razu by wysz?o, czyja to sprawka Wszystko po to, ?eby pytania mogli powtórzy? na kolejnym terminie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości