Wrocław - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
fainche
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:54

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: fainche »

Zależy też pewnie, jak często byś chciała np. tańczyć, ale ja myślę, że warto spróbować, bo przecież lekarz weterynarii winien być aktywny fizycznie ze względu na specyfikę swojego zawodu. Ja np. będę się starała przez cały ten okres studiów jeździć regularnie na rowerze.
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Na rowerze zimą po Wrocławiu? W ogóle rowerem po Wrocławiu?
Może to odosobniona opinia, ale tą jazdą możesz sobie narobić więcej szkód niż pożytku - Wrocław jest straszliwie zadymionym miastem. Nawdychasz się tylko spalin. Już lepiej jakiś basen.

A jeśli o basenie: stacjonarni we Wro mają w 1 semestrze obowiązkowy (trzeba być na KAŻDYCH zajęciach - zwalnia dokument od lekarza albo zadeklarowany okres D). Zachlorują was na śmierć. A jak ktoś nie potrafi pływać, to go nauczą - czy chce, czy nie

Awatar użytkownika
fainche
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:54

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: fainche »

Ja nie mieszkam we Wrocławiu i nie jeżdżę po nim mieszkam na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy i sobie jeżdżę po wiejskich drogach, polach, lasach.
Pewnie zimą jak będzie śnieg to nie będę jeździć, ale postaram się jak najdłużej, kompletuję już odpowiednie wyposażenie (czyt. rowerowe fatałaszki) zimowe, no i zacząć jak najwcześniej po zimie.
Awatar użytkownika
fainche
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:54

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: fainche »

A w profilu mam Wrocław, bo nie lubię mojego miejsca zamieszkania z pewnych powodów, ale za to na tereny do jazdy rowerem nie narzekam.
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: aretse »

Co do aktywności przyszłych studentów, podobno 2 razy w tygodniu jest bezpłatna siłownia

szluwka
Posty: 256
Rejestracja: 5 paź 2012, o 12:19

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: szluwka »

wow, mam nadzieję, że dla niestacjo basen nie jest obowiązkowy 0_o
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Niestacjo mieli mieć w 2 semestrze. To i tak lepiej, bo przynajmniej mózg nie odmarza (suszarki na basenie są beznadziejne - lepiej nosić własną, a i tak nawet po porządnym wysuszeniu przy ujemnej temperaturze szczypie twarz). Osobom o wrażliwej skórze polecam krem nawilżający. Chyba, że lubicie się łuszczyć.

Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Convallaria »

145
planula_
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2013, o 20:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: planula_ »

Weterynario, przybywam!
DamianBG
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2013, o 00:10

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: DamianBG »

No to widzimy się w październiku
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 45
Rejestracja: 21 maja 2010, o 22:50

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Elly »

Gratuluję wszystkim : )

I jednocześnie mam pytanie:

czy wystarczy jak składając kopię świadectwa pokażę oryginał? Czy muszę mieć jakieś poświadczenie z liceum?

I pytanko troszkę bardziej ogólne (ale pierwszy raz robię takie manewry ) - nie ma problemu ze składaniem dokumentów na np. 3 uczelnie? A potem rezygnowaniem? Czy to jakoś jest sprawdzane czy cóś?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp!
Bydgoski92
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2012, o 21:09

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Bydgoski92 »

szluwka pisze:wow, mam nadzieję, że dla niestacjo basen nie jest obowiązkowy 0_o
niestacjo I sem sala/siłownia/aerobic II sem do wybory basen albo to co na I sem

stacjo I sem basen II sala (chyba)
aretse pisze:Co do aktywności przyszłych studentów, podobno 2 razy w tygodniu jest bezpłatna siłownia
3 razy w tygodniu
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 45
Rejestracja: 21 maja 2010, o 22:50

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Elly »

A i jeszcze jakbyście mogli mnie doinformować:

w spisie dokumentów do złożenia jest:
"podania na ustalonym formularzu (wydruk po dokonaniu rejestracji internetowej),"

A wśród tych PDFów dostepnych na koncie, jest tylko: przelew, kwestionariusz i oświadczenie.

Kwestionariusz to jest to podanie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości