Wrocław - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
planula_
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2013, o 20:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: planula_ »

Czy badania u lekarza medycyny pracy są płatne? Bo na tym skierowaniu pisze Wydział nie pokrywa kosztów badań lekarskich [.]"
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: krystek1616 »

planula_ pisze:Czy badania u lekarza medycyny pracy są płatne? Bo na tym skierowaniu pisze Wydział nie pokrywa kosztów badań lekarskich [.]"
Tak, żadna uczelnia tego nie pokrywa, ale możesz zrobić za free, tyle że w przychodniach DWOMP - one znajdują się na terenie Dolnego Śląska.

planula_
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2013, o 20:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: planula_ »

Więc jednak można zrobić za darmo. To dobrze, bo już myślałam, że będę musiała płacić nie wiadomo ile, takie badania, to pewnie z 50 zł, o ile nie więcej.
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Convallaria »

planula_ pisze:Więc jednak można zrobić za darmo. To dobrze, bo już myślałam, że będę musiała płacić nie wiadomo ile, takie badania, to pewnie z 50 zł, o ile nie więcej.
50 zł dokładnie
Awatar użytkownika
fainche
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2013, o 18:54

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: fainche »

To zależy od lekarza i od rodzaju badań, jakie zleci 50 zł to zwykle za sam papierek.
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: krystek1616 »

fainche pisze:To zależy od lekarza i od rodzaju badań, jakie zleci 50 zł to zwykle za sam papierek.
Prywatni sam papierek wystawiają, ale tez różnie za to biorą.

planula_
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2013, o 20:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: planula_ »

Cóż, jestem z Dolnego Śląska, także problemu z płaceniem mieć nie będę. A nie wiecie, jaki badania robią? Moja koleżanka która idzie na Politechnikę musiała iść do neurologa i opowiadała, że pani lekarz robiła jej strasznie głupie badania np. stukała ją młotkiem w palec, a potem kazała jej tym palcem dotknąć nosa
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: krystek1616 »

planula_ pisze:Cóż, jestem z Dolnego Śląska, także problemu z płaceniem mieć nie będę. A nie wiecie, jaki badania robią? Moja koleżanka która idzie na Politechnikę musiała iść do neurologa i opowiadała, że pani lekarz robiła jej strasznie głupie badania np. stukała ją młotkiem w palec, a potem kazała jej tym palcem dotknąć nosa
osobiście miałem morfologię robioną tylko i wyłącznie.

planula_
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2013, o 20:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: planula_ »

Ok, dzięki za info.
Awatar użytkownika
AgaMajka
Posty: 2
Rejestracja: 1 lip 2013, o 15:36

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: AgaMajka »

Jeżeli chodzi o rodzaj badań, zależy to chyba wyłącznie od lekarza. Ja byłam wczoraj państwowo, w przychodni z listy DWOMP, nie zapłaciłam nic, ale za to czekałam w kolejce trzy godziny. Nie miałam robionych dosłownie żadnych badań, doktor jedynie osłuchała mnie, kazała zrobić przysiad, zapytała o przebyte choroby i tyle.
planula_
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2013, o 20:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: planula_ »

Mam nadzieję, że na takiego lekarza właśnie trafię.
szluwka
Posty: 256
Rejestracja: 5 paź 2012, o 12:19

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: szluwka »

pani lekarz robiła jej strasznie głupie badania np. stukała ją młotkiem w palec, a potem kazała jej tym palcem dotknąć nosa
to nie głupie badania, gdyby ktoś nie umiał wykonać tego ćw np z nosem to oznaczałoby poważne problemy neurologiczne taka osoba nie byłaby zdolna do wyk. zawodu
planula_
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2013, o 20:06

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: planula_ »

Nie wątpię, po prostu koleżance w tamtym momencie wydawały się komiczne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości