Biologia-planowanie nauki

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

a ci, co nie pisali chemii, siedzieli.
Awatar użytkownika
AMJ
Posty: 97
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:05

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: AMJ »

My nawet nie wiemy czy będą fakultety, kazali nam się zapisać i powiedzieli, że dowiemy się we wrześniu co dalej, bo nic nie jest pewne. Coś czuję, że najlepiej wyrobić sobie w szkole te 50% obecności, a resztę czasu uczyć się samemu w domu, bo inaczej, to strata czasu niestety. U nas większość ma podejście zdolna młodzież, więc nie trzeba tłumaczyć". Eh, umiesz liczyć - licz na siebie
Awatar użytkownika
infernal_phoenix
Posty: 63
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:16

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: infernal_phoenix »

promyczek14175 pisze:moje fakultety z biologii.
babka nawet nam nie mówiła, jaki dział będzie omawiany na następnych zajęciach
]
Hahah, dobre
AMJ pisze:Coś czuję, że najlepiej wyrobić sobie w szkole te 50% obecności, a resztę czasu uczyć się samemu w domu, bo inaczej, to strata czasu niestety.
Zgadzam się. W domu w godzinę zdążę zrobić porządnie ze zrozumieniem kilka zadań, a na fakultetach (jeśli będą wyglądać jak obecne lekcje) to w najlepszym wypadku 2 zadania / Poza tym, kto by wolał siedzieć w zimnej szkole zamiast w ciepłym domu z ciepłą herbatką D
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

ciepła herbatka. jeszcze pewnie pod kocykiem leżing
Awatar użytkownika
AMJ
Posty: 97
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:05

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: AMJ »

No co jak co, ale do nauki niezbędna jest duża ilość węglowodanów i kawy/herbaty Poza tym zdecydowanie najlepiej jest mi się uczyć we własnym towarzystwie lub ewentualnie w grupie do 4 osób, przy większej liczbie chyba trudniej o skupienie
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

najlepiej mi zupełnie samej
Awatar użytkownika
AMJ
Posty: 97
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:05

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: AMJ »

promyczek14175 pisze:najlepiej mi zupełnie samej
Ja się ostatnio przekonałam, że mi też, w końcu to ja mam się uczyć i najlepiej w takiej sytuacji skupić się na zrozumieniu przez siebie, a nie kogoś innego. A Twój post zabrzmiał trochę smutno, rozwesel się
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

bez kitu, zawiało tęsknotą aż
Awatar użytkownika
infernal_phoenix
Posty: 63
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:16

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: infernal_phoenix »

Hahah, no rzeczywiście, ale taka prawda. Mi też o wiele łatwiej się skoncentrować kiedy jestem sama. ^^
Wy też tak macie/mieliście, że kiedy klasa przed sprawdzianem wspólnie powtarzała najistotniejsze informacje to automatycznie Wam się wszystko mieszało?
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Anarchia »

Hahaha tak, najlepsze było jak przed spr wszyscy przed klasą wertuja kartki i slychac wtedy milion pytan na minute, nie ma bata, wszystko sie wtedy pomyli
Awatar użytkownika
AMJ
Posty: 97
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:05

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: AMJ »

Spoko, ja nie lubię w znacznej większości mojej klasy, więc nie słucham, co mówią ^^ Takie gadanie tylko wyprowadza z równowagi, lepiej się przygotować i podejść do wszystkiego ze spokojem (ehh, gdyby tak było z maturą, to byłoby świetnie!)
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Convallaria majalis »

Bo wszystkim się nagle zachciewa zdobywać wiedzę pięć minut przed sprawdzianem lepiej w takim momencie się odciąć od ogarniętych tą atmosferą, żeby się przypadkiem nie zarazić nerwówką
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

to ja się uczyłam do sesji z koleżanką. gdybym jej słuchała, to pewnie egz by był oblany
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości