Biologia-planowanie nauki

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Convallaria majalis »

Ja w sumie się nie spodziewałam, że aż tak pozytywnie mnie ta wystawa zaskoczy fakt faktem, że sam przewodnik dał brdzo dużo, moja klasa miała szczęście, bo innym już się tak fajnie nie trafiło (jechaliśmy w kilka klas). My po oglądnięciu wszystkiego wróciliśmy się na sam początek i jeszcze raz szliśmy po kolei z przewodnikiem, właśnie wtedy zasypywał nas tymi wszystkimi ciekawostkami Chętnie bym się jeszcze raz wybrała jedynym minusem (byłam w Krakowie) było to, że w środku było okropnie gorąco, widziałam, jak ludzie z innych grup wychodzili na zewnątrz, bo im się robiło z tego gorąca słabo.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

ja jadę do gdańska
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Convallaria majalis »

Promyczek, szczerze Ci powiem, że nie mam pojęcia, jak sprawa wygląda jak idziesz samemu Chociaż chyba jest tak, że przewodników dostają większe grupy, a pojedynczy zwiedzający się ewentualnie podpinaja i korzystają tak było właśnie wtedy, kiedy ja byłam. Ale nie chcę wprowadzać w błąd i pozbawiać Cię nadziei
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

bo ja bym chciała i to bardzo
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Convallaria majalis »

zrób wszystko żeby dostać przewodnika, zupełnie inaczej się wtedy zwiedza
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

ale co?
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Convallaria majalis »

bo jak Ci się trafi dobrze zorientowany w temacie, to nie będzie tak na sucho dowiesz się, np. jak słabe głowy mają Hiszpanie
ewelina123
Posty: 14
Rejestracja: 2 cze 2013, o 17:37

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: ewelina123 »

Ja byłam z klasą i trafiłam na studentkę biologii. Dziewczyna miała taką wiedzę, że chwilami jej zazdrościłam Na początku myślałam, że jest na medycynie bo tak lekko o wszystkim mówiła, że naprawdę byłam pod wrażeniem. Convallariaa ja również byłam w Krakowie i tak jak mówisz było mega gorąco w środku choć byłam w jeden z chłodniejszych dni a co dopiero tam się dzieje jak jest powyżej 25 stopni O.O



Matura 2014
Biologia PR
Chemia PR

Cel: LEKARSKI
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Convallaria majalis »

Ewelina, my wszyscy też myśleliśmy, że nasz student jest na medycynie, wszyscy mieli mega zdziwione miny, jak nagle powiedział, ze w życiu na sekcji zwłok nie był przynajmniej na polu miałaś normalnie, mnie na zwiedzanie trafił się upalny dzień czerwcowy, z deszczu pod rynnę
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

kurczę, chętnie bym skołowała przewodnika, ale jak
ewelina123
Posty: 14
Rejestracja: 2 cze 2013, o 17:37

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: ewelina123 »

Zawsze można się przyłączyć do grupy





Matura 2014
Biologia PR
Chemia PR

Cel: LEKARSKI
Awatar użytkownika
Convallaria majalis
Posty: 107
Rejestracja: 27 cze 2013, o 12:59

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: Convallaria majalis »

oto jest pytanie. w wakacje raczej pod wycieczkę szkolną się nie podepniesz, pozostają inne grupy może spróbuj skontaktować się z organizatorami na fb albo przez stronę internetową wystawy i zapytać, jak sprawa z przewodnikami wygląda. Czy w ogóle są w wakacje, czy się rozjechali do domów albo dalej
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Biologia-planowanie nauki

Post autor: promyczek14175 »

a fakt, można się spytać przez neta
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość