Wyposazenie uczelni..

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pawel6693
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2013, o 15:18

Wyposazenie uczelni..

Post autor: pawel6693 »

Witajcie drodzy forumowicze. Dzisiaj wybralem sie do Olsztyna na rekonesans uczelni medycznej. Powiem szczerze, ze wyglada to naprawde kiepsko O ile biblioteka, czy tez wydzial humanistyczny/techniczny jest naprawde ladny, to wydzial nauk medycznych jest 100 lat za murzynami. Sciany obdrapane, wszystko sie sypie. Wiem, ze nie nalezy oceniac ksiazki o okladce, ale inne uczelnie medyczne prezentuja sie znakomicie. A moze po prostu poszedlem w zle miejsce? Bylem na ulicy Zolnierskiej 14, tam, gdzie jest dziekanat. Czy moglibyscie napisac, gdzie odbywaja sie zajecia? Niestety nigdzie nie moge tego znalezc

Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

[Film] Wyposazenie uczelni..

Post autor: fronc »

Raczej ?le trafi?e?. Kto inwestuje kas? w dziekanat ? s? wa?niejsze sprawy


Z tego co ja s?ysza?em, to je?eli chodzi o wyposa?enie to UWM jest w czo?ówce kraju.
pawel6693
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2013, o 15:18

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: pawel6693 »

Uff, troch? mi ul?y?o Znasz mo?e adresy budynków, w których odbywaj? si? zaj?cia? Bo jedyne, co znalaz?em, to w?a?nie ta nieszcz?sna ?o?nierska
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: fronc »

Wydaje mi si?, ?e anatomia jest w szpitalu na starej warszawskiej. Takim z ciemnej ceg?y.

ze strony katedry anatomii:

Uniwersytet Warmi?sko-Mazurski w Olsztynie

Wydzia? Nauk Medycznych

Katedra Anatomii

Al. Warszawska 30

10-082 Olsztyn
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: Khayman00 »

Zaj?cia na pierwszych latach g?ównie w Kortowie i w USK, który obecnie jest w remoncie. Natomiast pó?niej w ka?dym ze szpitali olszty?skich. Tak jak kolega fronc powiedzia?, po co nam ?adny dziekanat? Szczególnie, ?e w nast?pnym roku b?dzie przeniesiony do nowego budynku na terenie USK?
pawel6693
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2013, o 15:18

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: pawel6693 »

No pewnie, ze tak Ten dziekanat malo mnie interesuje, tylko to jedyny obiekt wnm, ktory znalazlem. Ponad to przed wejsciem stal facet, ktory powiedzial, ze tu sie faktycznie odbywaja zajecia

Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: Khayman00 »

To fakt, znajduje si? tam katedra farmakologii i toksykologii. S? tam jeszcze chyba takie pierdo?y jak podstawy piel?gniarstwa (specjalnie wyposa?ona sala) i inne pierdó?ki, które wymagaj? tylko ?awek i rzutnika. W budynku jest te? jaki? hotel akademicki czy co? takiego, do dzisiaj nie pami?tam co to dok?adnie jest

P.S.
Pe?ny spis lokalizacji masz na stronie wydzia?u na wikipedii w przejrzystej tabelce, w miar? aktualnej (moje dzie?o )
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: fronc »

Khayman00,
Co to jest USK ? szpital ?

Z tego co kojarz?, ty jeste? ze starszaków
Jak si? czujesz tutaj, b?d?c ju? ca?kiem blisko ko?ca studiów ?

My?lisz, ?e jeste? wyedukowany na poziomie zbli?onym do innych uczelni ? Jak was traktuj? na klinikach ? Czy gdyby? znowu szed? na studia, wybra?by? Olsztyn ? Polecasz go ?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: Khayman00 »

USK - Uniwersytecki Szpital Kliniczny.
Tak jestem po 5 roku. Ciko mi ocenia? czy bym poszed? drugi raz tutaj, bo tylko tutaj si? dosta?em, aczkolwiek uwa?am, ?e wiedza i umiej?tno?ci bardzo zle od samych studentów i ich zaanga?owania. Jako, ?e jest nas stosunkowo ma?o i asystenci nie s? znudzeni studentami mo?liwo?ci rozwoju s? bardzo du?e, wi?c dla ludzi ambitnych jest du?e pole do popisu
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: fronc »

Jestem ambitny, ale ciekawe czy a? tak No za rok piszecie LEK ? tak ? wtedy b?dzie mo?na was jako? porównywa? z innymi uczelniami dopiero w zasadzie.
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: Ascara »

Khayman00 pisze:dla ludzi ambitnych jest du?e pole do popisu
To prawda. Aczkolwiek przyznam, ?e zgadali?my si? na roku, ?e na pocz?tku mówili?my wszyscy, ?e fajnie, ?e wysoki poziom i w ogóle. Teraz, gdy wakacje maj? 3 osoby z ca?ej naszej 70, nasze ambicje nieco przysch?y. Zawsze by?am ambitna, jednak wówczas, gdy to pop?aca?o. Tutaj nie?le sobie poluzowa?am - jak bym si? nie przyk?ada?a, rzadko zostaje to docenione. Je?li wychodz? z kolokwium zadowolona, bo pytania podesz?y, a pó?niej mam 2 i s?ysz? bo si? pani rozpisa?a, a ma pani ma?o wyra?ne pismo i ju? mi si? nie chcia?o dalej czyta?", to robi si? niedobrze. Ja wiem, ?e mo?e si? nie chcie? czyta? ma?ych maczków, niekoniecznie wyra?nych. Ale je?li na 5 otwartych pyta?, na które trzeba napisa? WSZYSTKO co si? wie na do obszerny temat, dostaje si? 3 linijki, to trudno, aby robi? kaligrafi? i ogromne litery. Có?.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: Khayman00 »

Na pocz?tku zawsze jest ciko, ale nale?y pami?ta?, ?e koniec ko?ców wi?kszo to przechodzi Nigdzie nie jest idealnie, a pó?niej s? ju? ciekawsze zaj?cia i mniej bezsensownej wiedzy.
fronc, to prawda, wi?c za rok wyniki LEKu mniej wi?cej poka na kogo mo?na wyrosn ko?cz?c WNM UWM
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Wyposazenie uczelni..

Post autor: fronc »

Khayman00, no je?eli na pó?niejszych latach dalej was tak cisn? jak mówi Ascara to powinni?cie mie? najwy?sz? ?redni? z LEKu z po?ród wszystkich uczelni

Ascara, no a takie rzeczy ?e babie si? nie chcia?o czego? przeczyta? to pewnie kwestia na kogo si? trafi. No ty widocznie mia?a? pecha, ale równie dobrze mo?esz natrafi? na takich ludzi na innej uczelni, bo na innych te? s?. Jedni id? studentowi na r?k? inni nie.
Nie macie jakich? ankiet do oceniania zaj i prowadz?cych ? Na UG co? takiego mia?em- my?l? ?e w d?u?szym okresie czasu mo?e to spowodowa? pozytywne zmiany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości