co wybrać???

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
ewelinkabe
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2013, o 12:32

co wybrać???

Post autor: ewelinkabe »

witajcie, jestem w kropce, papiery złożone na pielęgniarstwo teraz dostałam się na fizjoterapię, podoba się mi jedno i drugie, który kierunek jest lepszy?
Po którym mam większe szanse na znalezienie pracy?
Pytanie do studentów czy ciężko jest na fizjoterapii? Czy trzeba mieć kondycję? Czytając na forach widzę wypowiedzi na temat wf oraz basenu
Proszę o odpowiedź
travis
Posty: 43
Rejestracja: 28 lip 2011, o 21:52

Re: co wybrać???

Post autor: travis »

pielęgniarstwo. Z fizjoterapią cieżko z pracą ,nasycony rynek i niskie zarobki. Pielęgniarstwo dżo lepsze i dobre perspektywy za granicą
ewelinkabe
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2013, o 12:32

Re: co wybrać???

Post autor: ewelinkabe »

właśnie syn znajomych po fizjoterapii ma pracę i zarobki ma dosyć wysokie, tylko że to facet i słyszałam, że trzeba mieć dużo siły, czy to prawda?
Inni znajomi znowu mi mówili że po fizjoterapii jest tyle roboty i potrzebują bardzo fizjoterapeutów w Polsce i już sama nie wiem
biomaniak2013
Posty: 9
Rejestracja: 6 mar 2013, o 16:28

Re: co wybrać???

Post autor: biomaniak2013 »

Aż tak się nie orientuję na rynku pracy. Sama jestem zainteresowana fizjoterapią. Jeśli chodzi czy trzeba mieć dużo siły to jest to prawda. Usłyszałam od jednego masażysty po studiach, że jak chcę iść na ten kierunek to już powinnam od dawna na siłowni siedzieć. Co do pielęgniarstwa to tylko zagranicą. Częste strajki, zresztą sama mogłaś widzieć. Tak naprawdę z robotą nigdy nic nie wiadomo, raz jest rynek przesycony, raz nie. W sumie sama nie wiedziałabym co wybrać.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: co wybrać???

Post autor: Haku »

Po fizjoterapii NIE MA pracy może 10 %-20% znajdzie pracę w zawodzie w polsce
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości