SGSP czy fizjoterapia? <help>

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
EwKa1202
Posty: 140
Rejestracja: 19 lip 2013, o 12:29

SGSP czy fizjoterapia? <help>

Post autor: EwKa1202 »

Jestem 364 na liście rezerwowj na fizjoterapię na wum, nie ma szans żebym się dostała, za rok chce poprawić maturę i próbować na medycynę, a na chwilę obecną dostałam się na fizjoterapię do Łodzi i na SGSP do Warszawy (cywilne). W Łodzi musiałabym coś wynająć, w Warszawie niby mam mieszkanie po cioci tagże płaciłabym tylko za opłaty, jednak po cywilnym SGSP podobno nie ma pracy chyba,ze za rok przeniosę się na służbę kandydacką, będę musiała zdać test sprawnościowy i tyle ale co jeśli nie przejde tej sprawnościówki za rok, po kierunku cywilny nie ma nic, po fizjo słyszę,że też nie ma pracy,SGSP to coś nowego, fizjo to biologia, chemia cos w moim temacie. Patrzę tez również na koszty mojego utrzymania tam. Tym bardziej,że nie mam pewności czy proprawię za rok maturę.Nie mam pojęcia na co się zdecydować, wiem że może nie powinnam pisać czegoś takiego na forum lecz naprawdę mam poważny problem co wybrać.proszę o pomoc i o radę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości