Studia medyczne po 30-stce

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: _włóczykij »

Armani nie czepiaj się Fizjoterapeuta, czemu zaczynasz pozno lek? nie dostałeś się wcześniej?
Medyk 300

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Medyk 300 »

Tu ktoś zagląda?
Jak staruchy idzie Wam nauka?
koalarozek
Posty: 41
Rejestracja: 8 lut 2015, o 18:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: koalarozek »

Mi idzie wolno, ale ja przy małym dziecku mam mało czasu. Daję sobie czas na za rok, chociaż to i tak mega późno. Ja mam 3 przedmioty.biol i chem ruszone, a fizyka nie. Późno zaczęłam, późno się zdecydowałam, ale się nie poddaje:) Najważniejsze, że nauka sprawa mi przyjemność.
Medyk 300

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Medyk 300 »

Fizyka rozszerzona?
Możesz mi powiedzieć jakie masz materiały do Fizyki?
sarad84
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2017, o 21:56

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: sarad84 »

Mnie też mega wolno mam wrażenie, bo przy dzieciach to sto razy na godzinę mamo to, mamo tamtoAczkolwiek działam na tyle na ile mogę i to jest dla mnie najważniejsze. Małymi krokami ale do przodu
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: bedziedobrzeXd »

Podziwam wszystkie mamusie
Ja poki co, jestem żoną a już jest cieżko
1/6 SUM WLK
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: James Bond »

Jak sytuacja?
Materiał skończony?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Piotrr »

Ku pokrzepieniu serc dodam tylko, ze mieszka ze mną w akademiku kobieta która ma 37 lat, dwójkę dzieci i jest teraz na 2 roku leku. Jak ona daje radę to czemu wy nie macie
W końcu lekarz
koalarozek
Posty: 41
Rejestracja: 8 lut 2015, o 18:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: koalarozek »

No i to jest motywacja dla mnie:)
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: James Bond »

Mówcie jak Wam idzie? Skonczyliscie materiał. Ja z chemii kończę org w tym tygodniu zostały mi cukry, hybrydyzacja i elektrochemia. Specjalnie zostawiłem na końcu. Z bio dokrewnym jest bardzo w tyle z materiałem.
Na dodatek dopadła mnie już grypa i jestem całkowicie bezsilny. Mam jakieś w sobie 30+ stopni gorączki.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: _włóczykij »

Piotrr pisze:
15 mar 2018, o 06:27
Ku pokrzepieniu serc dodam tylko, ze mieszka ze mną w akademiku kobieta która ma 37 lat, dwójkę dzieci i jest teraz na 2 roku leku. Jak ona daje radę to czemu wy nie macie

Dla mnie jest to troche przesada.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: Piotrr »

Zdawała, dostała się, jest zadowolona ma ten moment, ma ustabilizowaną sytuacje życiową, myślę ze dokładnie to przemyślała i podjęła świadomą decyzje. Nie mnie oceniać, ale w obecnej sytuacji czemu nie?
W końcu lekarz
sarad84
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2017, o 21:56

Re: Studia medyczne po 30-stce

Post autor: sarad84 »

Ja już skończyłam materiał, powtarzam wszystko teraz.Mało czasu mi już zostało na te powtórki :-( Z chemii najbardziej nie lubię kinetyki i statyki( nie wiem czemu bo są gorsze tematy), z biol mi coś genetyka nie leży. Niestety skupiłam się na dobrnięciu do końca z materiałem z biol i chem, a matma leży odłogiem. Anyway , powoli ale do przodu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości