gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM?

Post autor: anusia1994 »

Proszę, powiedzcie do kogo chodziliście na korki z biologii i chemii w Warszawie. zależy mi na egzaminatorze, który potrafi naprawdę dobrze przygotować , tak na ok. 90% . Zależy mi aby się dostać na lekarski na WUM, piszcie do mnie na priv
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Mr_Sandman »

Jeśli mogę się podłączyć, również poszukuję osoby korepetytora-egzaminatora z Warszawy z biologii i chemii, który potrafi dobrze nakietrować, wiedzącego na co zwracać szczególną uwagę i przede wszystkim wymagającego.
W razie wszelkich informacji, również bardzo proszę o informacje na priv.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Medycyna Lwów »

anusia1994 pisze:Proszę, powiedzcie do kogo chodziliście na korki z biologii i chemii w Warszawie. zależy mi na egzaminatorze, który potrafi naprawdę dobrze przygotować , tak na ok. 90% . Zależy mi aby się dostać na lekarski na WUM, piszcie do mnie na priv
rozśmieszyłaś mnie do łez
nawet najlepszy korepetytor jak trafi na tumana nic nie pomoże
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Mr_Sandman »

Kaamil pisze:
anusia1994 pisze:Proszę, powiedzcie do kogo chodziliście na korki z biologii i chemii w Warszawie. zależy mi na egzaminatorze, który potrafi naprawdę dobrze przygotować , tak na ok. 90% . Zależy mi aby się dostać na lekarski na WUM, piszcie do mnie na priv
rozśmieszyłaś mnie do łez
nawet najlepszy korepetytor jak trafi na tumana nic nie pomoże
Święte słowa.

Igor_Piotr
Posty: 38
Rejestracja: 14 maja 2011, o 22:57

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Igor_Piotr »

anusia1994 pisze:Proszę, powiedzcie do kogo chodziliście na korki z biologii i chemii w Warszawie. zależy mi na egzaminatorze, który potrafi naprawdę dobrze przygotować , tak na ok. 90% . Zależy mi aby się dostać na lekarski na WUM, piszcie do mnie na priv
Na 89 % to znam kogoś ale tak na 90% to będzie problem
))?))

anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: anusia1994 »

89% też mnie satysfakcjonuje
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Jivan »

anusia1994, Myślę że tylko Pani Basia Bukała, ponoć prywatnie też przyjmuje, ale musiała byś trochę jechać a Wawy.
kinektor
Posty: 27
Rejestracja: 8 lip 2013, o 16:21

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: kinektor »

Jeśli chodzi o biologię to sporo korepetytorów można znaleźć w internecie. Istnieją różne strony, na których ogłaszają się tacy ludzie. Ja osobiście polecam skorzystać z tej

Uważam, że opcja z indywidualnym korepetytorem jest o wiele lepsza niż kursy.
Na powyższej stronie znalazłem rok temu bardzo dobrego korepetytora, co znacznie poprawiło moje osiągi na maturze.
Awatar użytkownika
daftpunk
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2013, o 15:53

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: daftpunk »

trzeba samemu zapierniczać, nie wiem co za bzdura że korepetytor to jedyna gwarancja dostania się na WUM oO
Girion
Posty: 700
Rejestracja: 17 maja 2011, o 20:02

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Girion »

anusia1994, czy to Ty sprzedawałaś odpowiedzi do zadań do Pazdry za 50 zł (podejrzewam, że swoje) i czy to Ty rozwiązywałaś zadania na sztuki za pieniądze?
Aż dziwne, że taka osoba potrzebuje korków
Sorry, jeżeli pomyliłem z kimś innym, bo dużo było wątków na forum ^^
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Mårran »

daftpunk, wiele osób bez korepetytora świata nie widzi. Ale niektórym naprawdę się on przydaje.
Pani Buka
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: ryniofit8000 »

Jivan,
Serio? Bukała?
Akurat jest w moim mieście ale z tego co wiem to strasznie dużo kasy bierze i wcale nie jest taka dobra, po prostu bardzo dużo wymaga (więcej niż trzeba do matury). Poza tym jest już stara i pluje.
A dostać się do niej też nie jest łatwo, nie bierze wszystkich, a jak już weźmie to czasem wywala. I jak tu się dziwić, że ma tak dobre wyniki.
Biologii musisz się nauczyć sama, do chemii sobie kogoś znajdź jak nie rozumiesz
Girion
Posty: 700
Rejestracja: 17 maja 2011, o 20:02

Re: gdzie na korki z biologii i chemii aby się dostać na WUM

Post autor: Girion »

Bukała? To ja sobie na korki do chemii pójdę do Witowskiego, albo do Persony. To nic, że zapłacę kupę forsy, ale cel jest najważniejszy!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości