Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
justyna1708
Posty: 21
Rejestracja: 5 lut 2014, o 18:07

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: justyna1708 »

Ja też mam te zbiory i nie narzekam

polecam
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: Wyżlin »

Locus pisze:Chemię wita przerobiłam dwa razy od dechy do dechy i serio, po 3 zadaniach przestaje się myśleć i nawet się nic nie pisze tylko wklepuje w kalkulator inne dane i wpisuje odpowiedź. Maturalnie że zdasz i omega mi się bardziej podobają.
Witowski 2x . to nie dla mnie
Seeba
Posty: 1300
Rejestracja: 23 sie 2013, o 13:28

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: Seeba »

Locus pisze:nawet się nic nie pisze tylko wklepuje w kalkulator inne dane i wpisuje odpowiedź
Dokładanie. Wprawa w tych kwestiach przychodzi z czasem. Ale z drugiej strony można się łatwo pomylić, zapisać coś nie tak, dlatego mimo wszystko lepiej pisać po kolei, a błędu nie będzie.
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: antropolog95 »

Ja kończę pierwsze tomy, a drugie mam w 2/5 zrobione ] Mam nadzieję, że do końca lutego się wyrobię i zacznę rozwiązywać matury
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: Wyżlin »

A ile czasu zajęło Ci robienie 1 tomu i ten kawałek drugiego?
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: antropolog95 »

Tzn. zrobiłem pierwsze tomy z bio i chemii i mam 2/5 tych drugich, hmm od listopada skrupulatnie powtarzam i robie zadania z różnych zbiorów, min. z Witka :p
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: Anarionn »

Schematyczność na maturze z chemii to przeżytek więc klepanie non stop tego samego mija się z celem. Dżo lepiej zrobić parę zadań różnorodnych ze zozumieniem + 2,3 trudne - dużo więcej w głowie zostanie od takiego nawalania no stop tego samego zadania przez x stron Poza tym Witowskiego wartość to po prostu zadania z matur i starych egzaminówlt- to samo oferuje Persona, z tym, że jego zbiór jest tańszy, nie ma w nim błędów a zadania dodatkowe-autorskie nie wołają o pomstę do nieba.
Awatar użytkownika
chemiczka13
Posty: 46
Rejestracja: 16 paź 2013, o 16:11

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: chemiczka13 »

Błędy są i będą niestety, ale jeżeli odpowiedź wasza się nie zgadza z tą z tylu to polecam wejść na oficjalną stronkę Witowskiego, do każdego tomu ( z różnych lat) zarówno z biologii i z chemii są poprawione odpowiedzi
abcdefuuck
Posty: 238
Rejestracja: 7 paź 2013, o 20:33

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: abcdefuuck »

też się z tym zgadzam, Witowski ma ciągle zadania tego samego typu, ja już skończyłam dwa tomy i polecam go początkującym, on jest dobry jako baza, bo można przy nim bardzo dobrze opanować podstawy rozszerzenia".
Awatar użytkownika
chemiczka13
Posty: 46
Rejestracja: 16 paź 2013, o 16:11

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: chemiczka13 »

Też jestem tego samego zdania, ciągle schematyczne zadania, jakoś podstawa idealne tylko zastanawiam się właśnie jaki zbiór jeszcze można by porobić, żeby zadanka były na myślenie i nie na jedno kopyto ?
Awatar użytkownika
Anarionn
Posty: 326
Rejestracja: 27 mar 2013, o 10:14

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: Anarionn »

Pazdro, abc Maturalne, Maturalnie, że zdasz ( testy Persony)
maria304
Posty: 356
Rejestracja: 17 sty 2014, o 00:07

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: maria304 »

Anarionn,
ja też posiadam odpowiedzi do zbioru zadań Pazdro - w. zbiorze zadań Pazdro właśnie. W nowym wydaniu dla nowej podstawy programowej są wszystkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Neuf
Posty: 132
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 20:24

Re: Jakie macie zdanie o zbiorach zadań Witowskiego z chemii

Post autor: Neuf »

Zaczynalem chemie od zera i witowski mi sie bardzo spodobał. Po przerobieniu jednak tych zbiorow, i w trakcie robienia ich, odniosłem wrazenie ze zadania z witka w porownaniu z zadaniami z matur 2012 ktore byly w nim sa na 2x nizszym poziomie trudnosci.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości