Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
vegonia
Posty: 22
Rejestracja: 16 lip 2014, o 23:28

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: vegonia »

Ktoś z was się nie dostał i będzie poprawiał maturę na wete?
MarikaWet
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 09:48

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: MarikaWet »

Ja robię podejście po raz pierwszy W zeszłym roku zdawałam tylko biologię na podstawie. Zastanawiałam się nad pójściem na studia, ale wole poświęcić te 8 miesięcy na biologie i chemie W między czasu uczę się policealnie na BHPca, ale to tylko ze względu na rentę rodzinną Na dzień dzisiejszy pracuje nad systematycznością, bo coś licho )
Awatar użytkownika
suzaku
Posty: 135
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:37

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: suzaku »

Dostałam rano telefon o zwolnionym miejscu na weterynarii w Lublinie. Jestem w szoku. W zasadzie nie wiem co robić i w sumie nie liczę na to, że rozwiążecie problem za mnie, ale szczerze mówiąc wiele słyszałam o telefonach we wrześniu, ale nigdy w życiu nie przypuszczałam że zadzwonią do mnie. W zasadzie pogodziłam się z kolejnym rokiem z poprawą, poukładałam sobie życie, a tu masz. Próg punktowy 270.
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: baartku »

Ja tylko moge powiedziec, ze rok temu (24.09) tez do mnie zadzwonili, tyle, ze ja bylem z tego mega zadowolony i oczywiscie sie zgodzilem. Nie zaluje tej decyzji w ogole. Powodzenia!

micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: micra »

to pewnie moje miejsce bo właśnie zrezygnowałam z pierwszego roku
baartku jak się studiuję, przeniosłam się do Was na drugi rok i mam małe problemy z uczelnią mam nadzieję że wszystko się wyjaśni do pierwszego, kiedy zaczynamy zajęcia wiesz może?
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: baartku »

Mi sie tutaj bardzo podoba, rok zaliczam do udanych. Jesli chodzibo zajecia to z tego co mi wiadomo zaczynamy od 1.10
A w której grupie bedziesz, wiesz juz?

micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: micra »

ponoć w 3
mam nadzieję że spodoba mi się w Lublinie, bo jak na razie mam ciągle jakieś problemy
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: zoo_ »

suzaku pisze:Dostałam rano telefon o zwolnionym miejscu na weterynarii w Lublinie. Jestem w szoku. W zasadzie nie wiem co robić i w sumie nie liczę na to, że rozwiążecie problem za mnie, ale szczerze mówiąc wiele słyszałam o telefonach we wrześniu, ale nigdy w życiu nie przypuszczałam że zadzwonią do mnie. W zasadzie pogodziłam się z kolejnym rokiem z poprawą, poukładałam sobie życie, a tu masz. Próg punktowy 270.
Jeśli Twoim celem była weterynaria to nie ma co się zastanawiać.
Pokoje do wynajęcia jeszcze są, miejsca w akademika zapewne też, trzeba tylko bezpośrednio dzwonić i powiedzieć jaka jest sytuacja.
Gratuluję
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Reptilia »

Jak tam pierwsze dni na najlepszym kierunku? Opowiedzcie troche Szczęściarze

Awatar użytkownika
Rogata
Posty: 84
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 13:53

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Rogata »

Wszyscy chyba zaczęli się uczyć .

Na Poznańskim całkiem fajnie, trochę rodzinna atmosfera (może to wynik 60 osób na roku). Wiadomo, trochę od nas wymagają, pierwsze koło z łaciny za nami, już z anatomii zapowiadają koło z osteologii, nauki jest sporo, wbrew pozorom. Ale jest fajnie. Pewnie też kwestia ekipy na samych studiach, która na razie jest bezkonfliktowa (i oby tak zostało ).
Pawel19954
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2014, o 16:11

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Pawel19954 »

Jak narazie Olsztyn nie taki straszny jak go opisują Wiadomo nauki jest sporo, ale mam nadzieje że przy systematycznej nauce wielkich problemów nie będzie
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: micra »

zobaczymy co powiesz po pierwszym kolokwium z anatomii i histologii
Awatar użytkownika
coszka
Posty: 60
Rejestracja: 28 cze 2014, o 16:21

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: coszka »

Z Wrocławia nikt się nie odzywa, bo wszyscy się UCZO (ja już pożegnałam wszelką nadzieję, więc mogę siedzieć na forum). Generalnie wszystko jest strasznie lajtowe, oprócz anatomii, która najprawdopodobniej zmusi mnie do pożegnania się z uczelnią. Ale fajnie było spróbować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość