Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Korczaszko »

I żeby nie było, że bronię naszej cudownej kadry. W humory, pytania z dupy, dziwny system oceniania na biochemii czy APach mogę wierzyć. Na farmie koniec końców trafia się na profesor, a ona krzywdy ot tak nie zrobi.
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: aguu »

Dużo osób się poddało jak mieli już apy/parchy w plecy. Też się zdziwiłam bo prof. jest bardzo w porządku nawet bulwersowała się czemu na apach są tylko 2 terminy", ale też ktoś genialny poszedł do dziekanatu z oburzeniem czemu na apach nie ma dopytki a na farmie jest tyle więc chyba się skończyła dobroć pani prof.

Co do komisa to dostają go tylko osoby, które mają podstawy do unieważnienia poprzedniego terminu (może wcześniej też tak było, ale teraz na prawdę zaczęli się do tego stosować.zwłaszcza po akcjach z GUSem) i tak w tym roku komisa dostała 1 osoba. Standardowo dowiedziała się o tym 4 dni przed i oblała.
Słyszałam o paru dziwnych akcjach z ocenianiem, ja się po prostu nie zdążyłam nauczyć wszystkiego i nie siadły mi pytania. Słyszałam też plotkę, że ktoś poszedł rozmawiać z prodziekanem DO SPRAW STUDENCKICH i przypomniał mu o tym, że na pierwszym terminie zmienili zasady w dzień egzaminu (skrócili nam czas o godzinę) i nawet on był na tej sali i czy to nie było by podstawą do podważenia jego ważności stwierdził, że nie mamy na to dowodów".

Nie słyszałam żeby ktokolwiek pierwszy semestr z apów uwalił:)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Korczaszko »

aguu pisze: Co do komisa to dostają go tylko osoby, które mają podstawy do unieważnienia poprzedniego terminu (może wcześniej też tak było, ale teraz na prawdę zaczęli się do tego stosować.zwłaszcza po akcjach z GUSem) i tak w tym roku komisa dostała 1 osoba. Standardowo dowiedziała się o tym 4 dni przed i oblała.
Jakie akcje z GUSem?
Takie zasady były zawsze, ale z trzymaniem się ich było różnie. Może wynikało z tego, że nie mieli takiego parcia na uwalenie pewnej grupy osób, bo nie było aż tylu studentów.
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Kas_ia »

aguu pisze: Nie słyszałam żeby ktokolwiek pierwszy semestr z apów uwalił:)
Tyle dobrze, bo trochę szaleją ze stawianiem tych 2.
Korczaszko pisze: Jakie akcje z GUSem?
GUS - Grupa Uczciwych Studentow
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Korczaszko »

A to - to już cała Polska widziała.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: iSzymur »

To jest prawdziwe pismo? Kogoś czasem nie [mod]?

Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: Kas_ia »

iSzymur pisze:To jest prawdziwe pismo? Kogoś czasem nie $%^&?

Ja widziałam tylko zdjęcie, ale ta kartka podobno naprawdę tam wisiała
Nawet się komentować nie chce.
soothe
Posty: 65
Rejestracja: 9 lip 2015, o 13:56

Re: Przyszli kandydaci na wetę (2014/2015)

Post autor: soothe »

Wie ktoś o ile miejsc przesunęła się lista na UWM pierwsza a druga ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości