Jak przygotować się do OWE? 2014

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

Jak przygotować się do OWE? 2014

Post autor: Bioguah0 »

Aktualnie jestem w 1 klasie. Planowałam startować z chemii, ale ogrom materiału mnie przeraża, mimo że bardzo dobrze mi idzie akurat z tego przedmiotu. No ale słyszałam, że zostając finalistą ekologicznej, dostaje się chyba 100 punktów z biologii na UJ? Czyli wystarczy przejście dwóch etapów? Przeglądałam sobie pytania z tego roku i większość to elementarna wiedza biologii + takie rzeczy ogólne, więc wydaje się prosto, ale wiadomo co innego przed komputerem, a co innego na żywiole w szkole z presją. no więc myślicie, że do I etapu trzeba się jakoś szczególnie przygotowywać? Jezeli tak, to jakie książki polecacie? na stronie tejże olimpiady jest tych pozycji bardzo dużo, ale niestety nie mam czasu na ogarnięcie wszystkiego. Macie jakiś patent na sukces? Interesowałby mnie przynajmniej tytuł finalisty. W tym roku chcę wystartować na pewno, najwyżej jeśli się nie uda to w 3 klasie.
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Jak przygotować się do OWE? 2014

Post autor: _Samira_ »

Patentu na sukces nie ma, Owe to dość specyficzna olimpiada . Przydaje się wiedza ogólna i czuj do strzelania. Jeśli chcesz coś poczytać, to taka zielona książka Umińskiego jest ok.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości