Bieszczady, forumowy wyjazd-druga edycja!

Napisz nam o wszystkich Twoich uwagach, sugestiach i propozycjach dotyczących naszego forum.
Trzyszcz
Moderator w spoczynku

Re: Bieszczady, forumowy wyjazd-druga edycja!

Post autor: Trzyszcz » 25 cze 2014, o 14:22

Coś mało pytań zadajecie;p

Jeśli ktoś naprawdę nie chce spać w namiocie za nic, to niech rezerwuje domek już teraz! (DMchemik dał dobry przykład i już to zrobił :) ) Na razie jeszcze jest sporo wolnych, ale niedługo się to zmieni.
Jak ktoś nie ma namiotu to nie powinno być problemu, żeby ktoś go przyjął do siebie :).
Dobrze by było jakby były potwierdzenia, kto na pewno jedzie- łatwiej będzie to poustalać wszystko.
W tym celu trzeba ustalić twardy termin.
Proponuję pociąg następujący: 4.08 21:05 Gdańsk -> Katowice 5:57
Katowice 05.08 7:00 -> Rzeszów 11:25
Potem z Rzeszowa do Ustrzyk najpierw Dolnych i potem Górnych autobusami. Na miejscu będziemy o 17 jak dobrze pójdzie :) (chyba, że zrobimy dłuższy postój w Przemyślu/ Ustrzykach Dolnych)

Karibu- myślę że jak pojedziemy razem pociągiem to będzie fajniej! No chyba, że ktoś przyjedzie z opóźnieniem, to wtedy niech kombinuje ;) Ale ja tam lubię pociągi :)

80zł to dużo, chyba że ktoś nie ma zniżek.

Trzyszcz
Moderator w spoczynku

Post autor: Trzyszcz » 25 cze 2014, o 14:28

Biletów na pociąg nie trzeba na razie w przeciwieństwie do domków, ale chwilę przed wyjazdem jak już będzie na 100% wiadomo kto jedzie a kto sięrozmyślił to kupię bilety, tak żebyśmy jechali jednym przedziałem (internetowa sprzedaż jest niedorobiona i się tak nie da z tego co się orientuję, biorąc pod uwagę, że każdy gdzie indziej się dosiądzie).

Awatar użytkownika
Mårran

Post autor: Mårran » 25 cze 2014, o 14:32

Tylko bilety też trzeba będzie wcześniej trochę kupić, zwłaszcza jak chcemy razem w przedziale siedzieć, bo latem pociągi bywają wypchane.
Mrs Buka

Trzyszcz
Moderator w spoczynku

Post autor: Trzyszcz » 25 cze 2014, o 14:39

Racja! Czyli już dobrze by ci którzy chcą tym pociągiem jechać, a nie później samodzielnie zaczęli się już określać czy na pewno jadą.

Jeszcze jedna ważna sprawa- proponuję Ustrzyki Górne na rzecz Tarnawy Niżnej opuścić 12.08.
Jeśli ktoś będzie chciał wtedy dołączyć to musi wziąć pod uwagę, że do Tarnawy nic nie dojeżdża (jak mówi davis- koniec świata). Ostatnie 13km albo pieszo albo stopem (tak dotarliśmy w zeszłym roku).
W tym roku pójdziemy pieszo, ale nie drogą, tylko superekstrahiper specjalną, tajną trasą, którą sam opracowałem specjalnie na ten wyjazd!! :) :)

Karibu

Post autor: Karibu » 25 cze 2014, o 14:46

też lubię pociągi. Fajne są. Nawet jak pkp wywija numer i z Warszawy do Katowic wraca się 11 godzin^^ jak u mnie ostatnio. 11 godzin z Warszawy - dla mnie fenomen, no ale z pkp wszystko możliwe;-)

ja zawsze w okienku mówię, które miejsce chcę (przy oknie np) i bezproblemowo drukują taki bilet, jeśli tylko wskazane miejsce wciąż jest wolne. Mogłam prosić o np trzy msc obok siebie i też żaden problem. Tyle że odpowiednio wcześniej. Ale to w sumie oczywiste

[ Post via Android ] Obrazek

Kacperek

Post autor: Kacperek » 25 cze 2014, o 19:55

Ja jade na 99,9% i mam namiot na dwie duże lub trzy osoby jeśli bedą dwie drobne dziewczyny :DD
Wole domek, ale czyszcz naciska^^.

[ Post via iPhone ] Obrazek

Girion

Post autor: Girion » 25 cze 2014, o 20:17

Szkoda, że halidor nie jedzie. Obrazek Tą legendę forum bym mógł poznać ^^

halidor

Post autor: halidor » 25 cze 2014, o 23:01

Girion pisze:Szkoda, że halidor nie jedzie. Obrazek Tą legendę forum bym mógł poznać ^^
ale ja cie nie chce poznac bo mi zalazłes za skóre :-D :-D :-D

Kacperek

Post autor: Kacperek » 25 cze 2014, o 23:13

halidor pisze:
Girion pisze:Szkoda, że halidor nie jedzie. Obrazek Tą legendę forum bym mógł poznać ^^
ale ja cie nie chce poznac bo mi zalazłes za skóre :-D :-D :-D
Jedź w wakacje się nie będziesz uczył i będziemy sie wszyscy wspólnie śmiać z dohtór Zosi i goodiego. :evil:

Girion

Post autor: Girion » 26 cze 2014, o 10:00

Oj halidor, nie dąsaj się... ;)

Kacperek

Post autor: Kacperek » 26 cze 2014, o 12:58

BTW Trzyszcz chłopaczku z Amazonii ile czeba mieć pieniondzów na ten pobyt, dużo tej wódki pijecie?

Trzyszcz
Moderator w spoczynku

Post autor: Trzyszcz » 26 cze 2014, o 13:29

Musisz sobie sam policzyć, nie wiem ile pijesz;p Ceny jedzenia i piwa są normalne. Ceny noclegu jakie są mniej więcej już podałem.

Sofia

Post autor: Sofia » 26 cze 2014, o 16:17

Kacperek, Uważaj żebym ja i gódi się z Ciebie nie śmiali już w piątek Obrazek

ODPOWIEDZ