Który kierunek wybrać??

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
gosia123202
Posty: 3
Rejestracja: 6 cze 2014, o 08:38

Który kierunek wybrać??

Post autor: gosia123202 »

Witam!
W tym roku pisałam maturę i zamierzam iść na studia, ale nie wiem jaki kierunek wybrać. Wiem, że nie zostało mi zbyt wiele czasu do namysłu, dlatego proszę was o pomoc. Do niedawna myślałam o pielęgniarstwie, ale ostatnio znalazłam taki kierunek, jak bezpieczeństwo żywności, który też wydaje mi się dość ciekawy. Co o tym myślicie? Może jest tutaj ktoś, kto studiuje któryś z tych kierunków?
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Który kierunek wybrać??

Post autor: annusza »

Realia pracy po pielęgniarstwie są powszechnie znane. Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam o takim kierunku jak bezpieczeństwo żywności. Poczytaj co po nim można robić i na ile jest to realne w naszym kraju i czy przypadkiem inny, podobny kierunek nie daje szerszych uprawnień, tudzież bardziej specjalistycznych. Innymi słowy, zobacz czy jest jakaś szansa na pracę.

A co wybrać, (mam nadzieję) nikt Ci tutaj nie powie, bo nie jesteśmy Tobą .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości