Dlaczego warto wybrać GUMed?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: czytowazne »

Ktoś na pewno się wybiera.

anka123
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2012, o 18:40

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: anka123 »

czytowazne pisze:Ktoś na pewno się wybiera.

No raczej na pewno się wybiera, byłam tylko ciekawa czy znajdzie się ktoś chętny z tego forum. Chill out.

meisie, a czemu wolisz Poznań od Gdańska? Ze względu na odległość czy coś innego? Ja wciąż się waham między Lublinem a Gdańskiem, według progów z ostatnich lat powinnam się dostać na obie uczelnie i szukam argumentów za i przeciw którą wybrać
medrichtung
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2014, o 21:44

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: medrichtung »

Szukałem na stronach GUMEDu planu studiów, który obowiązywał w roku 2013/14 roczniki zreformowane, ale niestety rezultatów brak. Podejrzewam, że trzeba mieć dostęp do extranetu, dlatego proszę kogoś z obecnych studentów o podesłanie linka. Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: _Samira_ »

Daj maila to Ci wyślę, podawanie linka jest bez sensu bo i tak musiałabyś się zalogować w extranecie
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: meisie »

anka123 pisze:
czytowazne pisze:Ktoś na pewno się wybiera.

No raczej na pewno się wybiera, byłam tylko ciekawa czy znajdzie się ktoś chętny z tego forum. Chill out.

meisie, a czemu wolisz Poznań od Gdańska? Ze względu na odległość czy coś innego? Ja wciąż się waham między Lublinem a Gdańskiem, według progów z ostatnich lat powinnam się dostać na obie uczelnie i szukam argumentów za i przeciw którą wybrać
Przede wszystkim odległość. Do Poznania mam samochodem ok 1,5h, a do Gdanska prawie 6. No i w Poznaniu mam bliskich znajomych na drugim roku Problemem jest to, ze nie wiem czy sie dostanę, bo mam 170pkt (88% bio, średnia 5.13).

ajemdomi
Posty: 5
Rejestracja: 7 lip 2014, o 11:32

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: ajemdomi »

anka123 pisze:Czy wybiera się ktoś w tym roku na GUMed?
Ja, waham się tylko nadal pomiędzy lek a lek-dent
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: ahepb »

Jest propozycja planu na I rok 2014/2015. Łapcie, mam nadzieję, że udało mi się dobrze zalinkować
MarbleSlab
Posty: 10
Rejestracja: 12 maja 2014, o 13:29

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: MarbleSlab »

anka123 pisze:Czy wybiera się ktoś w tym roku na GUMed?
Ja już się dostałam i się wybieram Innych uczelni niż GUM nie brałam nawet pod uwagę.
juliad
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2013, o 16:20

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: juliad »

ja studiuję już 2 lata medycynę w Gd i trzeba przyznać,że uczelnia jest przychylna studentom, jeśli tylko się stara,to nikt krzywdy nie zrobi
axsley
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 19:57

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: axsley »

Też się wybiera, ale jeszcze czekam może uda się drugą listą, mam juz dość tego oczekiwania /

Awatar użytkownika
mentalistgirl
Posty: 16
Rejestracja: 3 sie 2013, o 19:57

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: mentalistgirl »

Hej, czy w poprzednich latach na GUMedzie publikowano listy też w sierpniu?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: Mårran »

Jak ja skladalam, to publikowali, ja sie dostalam w sierpniu, ale teraz nie wiem
Pani Buka
Awatar użytkownika
mentalistgirl
Posty: 16
Rejestracja: 3 sie 2013, o 19:57

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: mentalistgirl »

hmm no bo jeszcze mnie nie ma na liście zakwalifikowanych a zastanawiam się czy mogę gdzieś w sierpniu wyjechac.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości