Dlaczego warto wybrać GUMed?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: lith »

Jak chcesz. Szału nie ma, a przynajmniej jak był obowiązkowy to wyglądał trochę jak wf w podstawówce ) Niby motywuje do poruszania się raz w tygodniu, ale ja bym sie chyba nie zapisał. Czasami było spoko, a czasami zasuwanie w upale dookoła bieżni, czy jakieś gimnastyki, bleh. Zawsze możesz się jeszcze na jakieś fakultety w wfu zapisać.
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: _Samira_ »

Raczej nie warto. To jest tylko semestr, w innym miejscu niż cała reszta zajęć, raz w tygodniu półtorej godziny. Prowadzony jest przyjemnie, tzn róbcie to, na co macie ochotę, może siatka. IMO lepiej ogarnąć jakiś sport we własnym zakresie albo zapisać się do sekcji azs.
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: meisie »

Można się ewentualnie przenieść do innej grupy?
Zauważyliście może, żeby jakieś konkretne grupy miały zawsze lepszy plan i np lepszych asystentów? Jak patrzyłam na ten przykładowy plan to np zawsze grupa 13 kończy zajęcia najpóźniej.
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: _Samira_ »

Można, jeśli znajdziesz kogoś na wymianę. Można też napisać przed rozpoczęciem roku maila z prośbą o przydzielenie do konkretnej grupy.
Asystenci od anatomii teoretycznie zmieniają się co kolokwium. W praktyce te grupy, które dostały najlepszych składały podania żeby z nimi zostali, rozpatrywane pozytywnie, co było przyczyną bólu dupy grup z gorszymi asystentami (uzasadnionego, bo różnice w wynikach były widoczne).
Awatar użytkownika
Embarrassed
Posty: 69
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:42

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: Embarrassed »

Wybieram się na GUMed:D . Lubię się poruszać, ale zastanawiam się czy się deklarować(na razie zrezygnowałam) i gdy znajdę chwilę i chęci to lepiej samemu się pogibać
VielkiCzopek
Posty: 8
Rejestracja: 22 sie 2012, o 12:32

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: VielkiCzopek »

Już lepiej zrób odwrotnie. Zadeklaruj, że będziesz chodzić, zobaczysz co i jak i najwyżej przestaniesz przychodzić na wf. Nikt nikomu głowy nie urywa, ba! w mojej grupie było kilka osób które przyszły raz i tyle. Z przymrużeniem oka ten przedmiot traktują.
Quaraliel
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2015, o 10:24

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: Quaraliel »

To ja może odgrzebię

To moje drugie podejście na lek, zdobyłam 175pkt i teraz waham się między Gdańskiem a Poznaniem. Czemu warto wybrać akurat Gdańsk? Poza morzem i brakiem wfu?
W Poznaniu mają sesję ciągłą i podobno ciężko wylecieć, a w Gdańsku się to podobno zdarza często, prawda to?
miholp94
Posty: 61
Rejestracja: 31 lip 2013, o 16:16

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: miholp94 »

Wylatujesz na własne życzenie (tzn. kiedy w ogóle nic nie robisz, czyli jak wszędzie).
Immortal_Soul
Posty: 9
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 10:41

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: Immortal_Soul »

A co z oblewaniem kilkudziesięciu osób z anatomii (GUMed) mit?
miholp94
Posty: 61
Rejestracja: 31 lip 2013, o 16:16

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: miholp94 »

w tym roku oblali sporo, ale to przez to, że sobie przeskrobali
axsley
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 19:57

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: axsley »

Rada dla przyszłych pierszakow: chodźcie na wszystkie wykłady z anaty i strajcie się nie spóźniać i nie spac, nie gadać i nie smarować rąk kremem! i liczcie na łaskę JMJM XD
Po części to też ED wina, żeby nie było ze to tylko my ci źli
Oblewanie kilkudziesięciu osób z anaty to mit - w tym roku łącznie wrzesień ma ok 170 osób :p (rok temu ponad polowe mniej,wiec jest różnica) oby we wrześniu się uspokoili I tak skrzywdzili tych co na to nie zasłużyli



miholp94
Posty: 61
Rejestracja: 31 lip 2013, o 16:16

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: miholp94 »

to prawda, że jedliście czipsy na wykładach?!
axsley
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 19:57

Re: Dlaczego warto wybrać GUMed?

Post autor: axsley »

Tego nie wiem, ja nie jadłam, ale nie zdziwiłabym się jeśli to prawda

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości