Farmacja CM UMK 2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Bazyliszku - ja nie wiem, ostatnio czytałam że jednak ma wejść ustawa nakazująca nam pisać maturę na nowych zasadach, ale jak wiadomo zbyt wielu takich informacji nie ma. Ja z biologii mam 90%, więc poprawiać nie będę i zajmę się tylko chemią. Mam nadzieję, że się uda, w kocu to takie mini marzenie
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

Uda się! Co ma się nie udać? Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia Co do ustaw - to faktycznie, licho wie tych ustawodawców. To typy spod ciemnej gwiazdy
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Są jakieś nowe wieści z naszej uczelni? Bo ja jak wchodzę na tą stronę to niby nic się nie dzieje, ale z moim szczęściem mogłam coś przeoczyć
Bazyliszek pisze:Uda się! Co ma się nie udać? Tak czy inaczej życzę Ci powodzenia Co do ustaw - to faktycznie, licho wie tych ustawodawców. To typy spod ciemnej gwiazdy
Dokładnie, ja tam im nigdy nie ufam Krzywdzą ludzi, tyle w temacie
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

Ja dostałem wieści, że przyznali mi miejsce w DS3 ale w pokoju 2-osobowym a nie 1-osobowym tak jak aplikowałem Co do wieści uczelnianych to nic mi nie wiadomo oprócz tego kiedy mamy inaugurację i immatrykulację oraz to, że będzie trzeba zaopatrzyć się w fartuchy i obuwie medyczne na zajęcia anatomii. Co do tych ostatnich to można się jakoś grupowo ugadać i razem zamówić. Przy dużych zamówieniach można utargować zniżki. Tak w ogóle, to jest tu ktoś jeszcze oprócz mnie i Naczi?
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Nie, tylko my tacy aktywni

Ja znalazłam niby nasz plan na studia, ale nie do końca wiem czy to się sprawdzi Macie tutaj jakby ktoś był zainteresowany
Bazyliszek
Posty: 30
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:09

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Bazyliszek »

Drugi semestr wygląda zabawnie, kilka zapychaczy planu i BOTANIKA (mój licealny koszmar)
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: zielony25 »

Bazyliszek pisze:Drugi semestr wygląda zabawnie, kilka zapychaczy planu i BOTANIKA (mój licealny koszmar)
"Zabawny jest I semestr, zwlaszcza biologia z genetyka.
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Ja to mam nadzieję, że nie będzie tak źle Za botaniką nie przepadałam, ale cóż, trzeba przecierpieć
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: biomedka »

Botana też była u mnie najmniej lubianym działem biologii w ogólniaku, a tu na studiach, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, stała się najciekawszym przedmiotem na tym flegmatycznym semestrze.
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

O zobacz Może botanika pochłonie nas tak samo jak Ciebie
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: biomedka »

Naczi, życzę Wam tego, dobre nastawienie większą połową sukcesu.
Awatar użytkownika
Naczi
Posty: 45
Rejestracja: 19 lip 2014, o 10:17

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: Naczi »

Biomedko, powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Mam się już oglądać za książkami i materiałami, czy poczekać do października. Nie wiem za bardzo co i jak a nie chcę zostać z ręką w nocniku
Awatar użytkownika
zielony25
Posty: 203
Rejestracja: 19 sty 2013, o 03:00

Re: Farmacja CM UMK 2014

Post autor: zielony25 »

Naczi pisze:Biomedko, powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Mam się już oglądać za książkami i materiałami, czy poczekać do października. Nie wiem za bardzo co i jak a nie chcę zostać z ręką w nocniku
Nie ma znaczenia w sumie. Ja swoje dorwalem w pazdzierniku i chetnie sie z nimi rozstane. Biomedka moze potwierdzic, ze byly przydatne -)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości