Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nika0645 »

Piotrr dostałeś się na lek? gratuluję!
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: Piotrr »

ojej u mnie to bardzo mega zawiła sytuacja P jeszcze nie, ale już dużo bliżej niż dalej i raczej powinno się udać. Przenosze się ze stomatologii i najgorsza część przenosin- anatomia już za mną D
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nika0645 »

Piotrr, tak tak, podczytuję to forum od daawna i mniej więcej wiem, w jakiej jesteś sytuacji i od początku trzymam za Ciebie kciuki pytałam się bo myślałam, że może już Ci się udało ale w takim razie dalej kibicuję!
Manganum
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2014, o 18:14

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: Manganum »

Nika, widzę, że dodałaś już lokalizację. ^^ Tak w ogóle, to ja jestem prawie z Koszalina, także fajnie, że ktoś z tych stron też się do Szczecina wybiera.
Sofia pisze:Inne pytanie do was pierwszaczki: idziecie do akademików czy na stancję?
Ja pewnie będę mieszkać w akademiku.
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nika0645 »

Sofia pisze:
Inne pytanie do was pierwszaczki: idziecie do akademików czy na stancję?
raczej akademik - chyba, że cud się stanie i uda mi się ze stancją
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nimfka »

No to jak z tą integracją, co? Widzę, że na naszej grupie póki co dominują wpisy starszoroczniaków z ofertami książek.
Kto z forum idzie do akademika? i do którego DSa się wybieracie? Jakie pokoje bierzecie/chcecie mieć?

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nika0645 »

ja jeszcze nie wiem, czy idę do akademika - tzn. czekam, aż mi przyznają (ciekawe co, swoją drogą ) i w międzyczasie rozglądam się za stancją - takie fifty fifty póki co
ja jestem za integracją ale dosłownie 2, 3 dni przed rozpoczęciem zajęć, bo wtedy raczej dopiero zjadę (chociaż to też do uzgodnienia )
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nimfka »

nika0645 pisze:ja jeszcze nie wiem, czy idę do akademika - tzn. czekam, aż mi przyznają (ciekawe co, swoją drogą ) i w międzyczasie rozglądam się za stancją - takie fifty fifty póki co
ja jestem za integracją ale dosłownie 2, 3 dni przed rozpoczęciem zajęć, bo wtedy raczej dopiero zjadę (chociaż to też do uzgodnienia )
o to widzę, ze podobna sytuacja, tylko ja chyba jednak trochę bardziej w stronę akademika się skłaniam. Taniej, bez problemów ze zmiennymi opłatami, wszystkie ważne na 1 roku Katedry blisko
Tylko nie wiem jaki DS zaznaczyć we wniosku. Wie ktoś czy można wskazać więcej niż 1 rodzaj pokoju? Chciałabym 2os, bo wiadomo, że na 1os nie mam co liczyć.

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nika0645 »

oj, tutaj niestety nic Ci nie podpowiem, a owy wniosek wypełniałam. jakby to ująć. intuicyjnie
kurczę, a propo planu zajęć. marzyłby mi się taki, jaki miały grupy od A do C w zeszłym roku - od poniedziałku do czwartku wtedy co tydzień na spokojnie mogłabym wracać do siebie (mam póki co na miejscu chłopaka, dlatego jest to dla mnie aż tak ważne, póki on do mnie nie dojedzie)
zobaczymy i tak jestem przeszczęśliwa, że wylądowałam w końcu na leku (dalej w to nie wierzę )
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nimfka »

nika0645 pisze:oj, tutaj niestety nic Ci nie podpowiem, a owy wniosek wypełniałam. jakby to ująć. intuicyjnie
kurczę, a propo planu zajęć. marzyłby mi się taki, jaki miały grupy od A do C w zeszłym roku - od poniedziałku do czwartku wtedy co tydzień na spokojnie mogłabym wracać do siebie (mam póki co na miejscu chłopaka, dlatego jest to dla mnie aż tak ważne, póki on do mnie nie dojedzie)
zobaczymy i tak jestem przeszczęśliwa, że wylądowałam w końcu na leku (dalej w to nie wierzę )
No taki plan byłby super, ale nawet przy taki, wracanie co tydzień mogłoby być ciężkie przy ilości nauki na 1 roku.

Coffin
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2009, o 18:04

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: Coffin »

Jak ja wypełniałam wniosek o akademik to zaznaczałam wszystko co ewentualnie mi się podobało i przy składaniu tego wniosku nikt mnie nie opieprzył więc chyba można zaznaczyć ile się chce
no i ogólnie chcę pokój do 500 zł i w uwagach to napisałam, pani przyjmujaca moj wniosek powiedziała, że wtedy komisja to uwzględni
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: nika0645 »

nimfka pisze: No taki plan byłby super, ale nawet przy taki, wracanie co tydzień mogłoby być ciężkie przy ilości nauki na 1 roku.

ja mam do domu niecałe 2h pociągiem tyle zimą (dzień w dzień jak zasypało, już nieraz rezygnowałam i szłam z buta - ponad godzinę krócej) to z liceum potrafiłam wracać, jak autobusy grzęsły w pośniegowym błocie
Equisetum
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2014, o 13:55

Re: Integracja PUM - lekarski 2014/2015

Post autor: Equisetum »

Hej
Ja już jestem po złożeniu dokumentów, po gratulacjach od rodziny, wszystkich euforiach, itd. (dostałam się już z poprzedniej listy).
Nikogo nie znam w Szczecinie, do domu 300 km, więc jestem jak najbardziej za integracją
I strasznie się cieszę, że wreszcie będę robić, to co lubię, też tak macie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości