wojskowy umed ŁÓDŹ

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
lesnezoo
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2014, o 15:18

wojskowy umed ŁÓDŹ

Post autor: lesnezoo »

Witam.
Chciałabym się zapytać czy ktoś tu studiuje w łodzi na kierunku wojskowo-lekarskim? Bo mam odnośnie tego tematu kilka pytań.

Najpierw się przedstawię. Jestem Kamila i po wakacjach idę do III klasy LO. Rozszerzam na maturze chemię, biologię, matematykę i angielski. Szykuję się na medycynę lub farmację ale ostatnio zainteresowały mnie studia wojskowe. Wiem, że jest jakaś różnica między studiowaniem na kierunku wojskowo-lekarskim cywilnie a w ramach MONu.

Oto moje pytania:
1. Czym będzie się rożniła moja przyszłość po cywilnych i w ramach MONu. Chodzi mi o to czy jak studiuję w ramach MON to zostaję w wojsku? Czy to przy tym rodzaju studiowania nalezy się zakwaterowanie, żołd itp)?
2. Testy sprawnościowe? Czytałam, że podchodzi się do nich już po oficjalnym przyjęciu na studia. Co się zalicza w ramach tych testów?
3. Rozmowa kwalifikacyjna? Czy liczą się na niej dodatkowe osiągnięcia, dyplomy, kursy (np. ratownictwa, pierwszej pomocy czy sztuk walki)?

Na razie to byłoby na tyle. Z góry przepraszam jak wybrałam nie to miejsce. Ale chodziło mi o to aby było jak najwiecej osób które już rekrutacje mają za sobą (czyli obecnych studentów). Dziękuję i Pozdrawiam.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

[Link] wojskowy umed ŁÓDŹ

Post autor: wojtass »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości