Powód przeniesienia

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
googaaaa
Posty: 22
Rejestracja: 9 lip 2014, o 11:32

Powód przeniesienia

Post autor: googaaaa »

Ostatnio spotkałam się z opinią, że to nie średnia decyduje o pozytywnej decyzji w sprawie przenosin, a powód. Ja sama jestem zainteresowana przeniesieniem się z Lublina do Wrocławia, ale zaczynam się zastanawiać czy takie tłumaczenie, jak to, że mój narzeczony tam studiuje i mieszka jest wystarczające. Pytanie kieruje do osób którym udało się przenieść. Jaki powód pozwolił wam na zmianę uczelni?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Powód przeniesienia

Post autor: randomlogin »

Narzeczony jest dosc slabe, maz duzo lepsze, w sensie takie przypadki znam, przenoszenia sie bo wlasnie wzielismy slub i no jakby fajnie by bylo nie zyc na dwoch koncach Polski przez studia. I papier na potwierdzenie oczywiscie. Moze wystarczylaby rezerwacja terminu w USC?
Tak samo znam przypadki przenoszenia sie pomimo sredniej jak komus ciezko zachorowal ktos z rodziny i trzeba bylo wrocic do rodzinnego miasta, ale tego oczywiscie nikomu nie zycze.
Te dwa to z przenosin powiedzmy pomimo sredniej sredniej. Za dobra srednia, plus banalne wasza uczelnia lepsiejsza, zawsze tam chcialem/am tez oczywiscie mozna generalnie. Zawsze jest tez kwestia roznic programowych i tak dalej, i tego jak bardzo sa w stanie tobie pojsc na reke w tym kontekscie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości