Elitarna studniówka i problem

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Lika »

Niezły troll, jestem pełna podziwu dla pomysłowości użytkowników forum.

Pójść na studniówkę z bratem? No sorry.
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Dolczii »

Nie rozumiem tego trendu : musze isc z kims. Jak masz chlopaka/dziewczyne no to ok ale szukanie na siłę juz nie. Ja idę sama. ) wszyscy pukna sie w czolo jak sie dowiedza no ale wolę sama niż z kolega na sile.

Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Lika »

dolczii miałam identyczne podejście. Tzn ja mam (i miałam w maturalnej) chłopaka, ale też poszłam sama, bo tak się śmiesznie złożyło, że mieliśmy studniówkę w tym samym terminie i uznaliśmy, że jesli ja pójdę na niego to będę żałować, że nie byłam na swojej, i odwrotnie. Niby każde z nas mogło wziąć jakąś towarzyszącą osobę (żadne nie miało nic przeciwko), ale po co?
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Dolczii »

Znam wiele dziewczyn które chodziły do klubów żeby tylko znalesc partnera. Najgorzej ze zdjeciem grupowym bo raz jest klasowe a potem klasowe z partnerami (noe wiem po co) najwyzej bawic bede sie sama. Mam dziką klasę, a każdy w niej patrzy na siebie )

Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Dolczii »

A co do tej tradycji: czy jest osoba która przyszła z studentem-lekarzem i się nie dostała na medycyne? Trochę przypomina mi to jakiś amerykański serial o nastolatkach

Kasztanek
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2011, o 17:38

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Kasztanek »

ThinkApple pisze:Podziwiam, że chciało się komuś tyle bezużytecznego tekstu naprodukować
Dokładnie od razu widać że ktoś sobie robi jaja, wystarczy przeczytać kilka pierwszych zdań:
wakacyjne kółko maturalne nosz k** tak, powtórki i sprawdzanie stanu wiedzy raczej sprawdzanie naiwności innych forumowiczów
DonaBasia
Posty: 319
Rejestracja: 22 lip 2013, o 19:59

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: DonaBasia »

A może ten wątek to test na powołanie? Przecież trzeba umieć odróżniać chorego pacjenta od symulującego, cnie?
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Ja mogę iść. Oprócz legitymacji studenckiej mam kurs ratownika WOPRu jeśli Cię to interesuję i podnoszę 120 na martwym ciągu.
Ładne te Twoje koleżanki?
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: karooolajn »

Brzmi jak list BRAVO czy czegoś równie ambitnego
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: PrzebiegłyJeż »

kdelaa pisze:Brzmi jak list BRAVO czy czegoś równie ambitnego
BRAVO nauczyło mnie pierwszej metody antykoncepcyjnej mojego życia, wystarczy po wszystkim użyć coca-coli. Nie zrobiono jeszcze dokładnych badań co do skuteczności.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Sofia »

Mam nadzieję że to wszystko po którym można zajść w ciąże to jest całowanie się z chłopakiem albo dotykanie przez spodnie, wtedy coca-cola ma sens
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: PrzebiegłyJeż »

Sofia, It was found out that Diet Coke was able to kill all sperm within one minute, but the newly introduced coke did not annihilate 41% of them.

Jak coś to tylko dietetyczna po dotykaniu przez spodnie
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Elitarna studniówka i problem

Post autor: Sofia »

Może dietetyczna działa dlatego że biedne plemniki nie mają co jeść i zdychają z głodu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości