repetytorium Krzeczkowskiej?

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

repetytorium Krzeczkowskiej?

Post autor: Bioguah0 »

Szukam dobrego repetytorium z chemii, mam z Medyka 2 tomy, jednak tam jest sporo rzeczy ponad liceum, szukam czegoś stricte maturalnego. Często przewija mi się nazwisko pani Krzeczkowskiej, jeśli chodzi o chemię, co o nim sądzicie, a może jakieś inne wydawnictwo? Proszę o pomoc, w moim podręczniku prawie nic nie ma
Awatar użytkownika
trusia98
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2015, o 14:34

Re: repetytorium Krzeczkowskiej?

Post autor: trusia98 »

Hejka
Ta ksiazka nie jest chyba już dostępna - ja ją kupiłam przez Allegro za ok 200 złotych i spodziewałam się czegoś więcej. Niektóre rzeczy są bardzo dobrze wytłumaczone, ale w organicznej brakuje np. mechanizmów, a w stechiometrii nie ma nic konkretnego (nawet jednego trudniejszego zadania!). Myślałam, że będą w książce Trener, który ponoć miał być zbiorem zadań, ale okazało się, że do danego rozdziału jest tam maksymalnie 9 zadań, a reszta to przedrukowane informacje z repetytorium tylko bardziej okrojone. Dlatego kupiłam trzecią książkę (Zadania), ale i tam też jest niewiele. Krótko mówiąc z braku laku mam co mam, ale czuję duży niedosyt jak za tą cenę i opinię krążące wokół tych pozycji. Poza tym mój nauczyciel wyłapał wiele rzeczy z którymi się nie zgadza więc trzeba korzystać z tego ostrożnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości