technik farmaceutyczny- jak wygląda tam chemia?

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
stworekpotworek
Posty: 43
Rejestracja: 31 paź 2014, o 17:58

technik farmaceutyczny- jak wygląda tam chemia?

Post autor: stworekpotworek »

Witam serdecznie * Mam małe pytanko, otóż postanowiłam zapisać się do szkoły policealnej na technika farmaceutycznego i zastanawiam się jak będzie wyglądać chemia na takim kierunku D Mature zdawałam tylko z biologii na rozszerzeniu a do chemii nie podchodziłam wogóle. Na szczęście, (albo i nie szczęście!:D) matura do tej szkoły nie jest wymagana, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły. A ja mam już drugi rok przerwy od momentu skończenia szkoły, mało co pamiętam, próbuje samodzielnie sobie przypominać materiał, zapisałam się też na korki i nie wiem czego się spodziewać jak zacznę zajęcia .czy poziom tej chemii jest naprawdę wysoki, jest to materiał rozszerzony, czy raczej wiadomości ogólne i chemia raczej podstawowa z elementami jakiegoś rozszerzenia. nie to co na studiach farmaceutycznych Może ktoś uczy się w takim studium i mógłby mi coś na ten temat powiedzieć? Będę wdzięczna i z góry dziękuję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości