chemia matura podreczniki...

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
markap75
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2014, o 19:42

chemia matura podreczniki...

Post autor: markap75 »

Wiem, ze sporo bylo tych tematow, ale nie moge sie zdecydowac.
Mam podrecznik nowej ery i repetytorium Persony. Jest do dla mnie troche za malo, brakuje mi jakiegos podrecznika z przejrzysta trescia, bo nie zawsze wszystko jest dla mnie jasne, bardzo was prosze, podrzuccie jakies podreczniki i dlaczego akurat ten?

Ze zbiorow mam witowskiego, pazdro, wybor testow z medyka, nowa era, ostrowska i maturalnie ze zdasz. - warto przerabiac z czegos jeszcze?
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: chemia matura podreczniki...

Post autor: Mikrotrabekule »

Rożak, tudzież podręczniki Pazdro (z niego zrobiłam na razie nieorganiczną, ale jest bardzo na plus, w przeciwieństwie do rożaka, który w tym temacie jest przeładowany niepotrzebnymi reakcjami). Z tych dwóch to polecam przejrzeć w necie (rożak chyba jest) i samemu zdecydować, bo tu już bardziej decyzja, ktory podręcznik do Ciebie lepiej przemawia.

Ze zbiorów chyba starczy.
diablerie
Posty: 168
Rejestracja: 9 paź 2013, o 14:46

Re: chemia matura podreczniki...

Post autor: diablerie »

a co do medyka posiadam wersje z 1998, czy opłaca się kupić nowszego?
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: chemia matura podreczniki...

Post autor: Mikrotrabekule »

Ja miałam jakiegoś starego, a przeglądałam u kogoś nowszego i było tylko kilka dodatkowych zadań. Ale moje wydanie chyba było z 2002 roku czy jakoś tak.
markap75
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2014, o 19:42

Re: chemia matura podreczniki...

Post autor: markap75 »

nowszy medyk ma wiecej zadan pod aktualna mature, a czesc wyrzuconych, ten z 2014 ma chyba ok.3500
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości