Matura- problem z organizacją

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Karola96
Posty: 34
Rejestracja: 14 mar 2014, o 15:55

Matura- problem z organizacją

Post autor: Karola96 »

Witam wszystkich
W tym roku zdaję maturę, celuję w lekarski, ale od pewnego czasu mam problem z nauką. Nie wiem czy uczyć się bieżącego materiału, czy robić powtórki. Mam wrażenie że zostało mało czasu, z biologii jesteśmy na genetyce, Z chemii zostały niecałe dwa działy do końca.
Potrzebuję kopa, pomóżcie.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Matura- problem z organizacją

Post autor: Mårran »

Jeśli chcesz, to możesz sobie pomału jakieś powtórki zaczynać, dział po dziale. Ale jeśli masz w szkole rozsądnie prowadzone, to ucz się tam, na bieżąco, pomoże Ci to
Pani Buka
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Matura- problem z organizacją

Post autor: Alra »

Ucz się bieżącego materiału i rób powtórki z poprzednich działów. U mnie w szkole do połowy kwietnia realizowaliśmy jeszcze bieżący materiał, a na fakultetach powtarzaliśmy jednocześnie I i II klasę. Nawet i taki układ zdał egzamin, więc nie przejmuj się, że jeszcze trochę zostało wam do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Matura- problem z organizacją

Post autor: Mårran »

My materiał robiliśmy prawie do maja. Fakultety nie były do powtórek, tylko jako dodatkowa godzina lekcyjna, więc powtórek nie mieliśmy wcale. I matura poszła nam dobrze
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości