Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
jozek6699
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2014, o 22:13

Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: jozek6699 »

U mnie to wygląda tak, że raz jest flak a raz wszystko ok. Nie wiem od czego to zależy, może w dni parzyste mi staje a w nieparzyste się boi…
Tak na poważnie to średnio co 2-3 stosunek są problemy z erekcją. Jestem w wieku 43 lat. Jestem ciekaw, jak to wygląda u Was?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Giardia Lamblia »

Tutaj są prawie sami maturzyści/studenci. Średnia wieku nie przekracza 20-paru lat.
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: DMchemik »

A ponadto wątpię, by każdy się chwalił problemami z erekcją używając własnego nicku, bo sporo osób z forum się zna Już widzę te znaczące spojrzenia podczas spotkania forumowego kolegi, który napisał, że mu nie staje na zawołanie".
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Korczaszko »

Mnie nie staje

A tak poza tym to czekam na reklamę suple.

"Mój jest flaczkiem co 2-3 stosunki, kolega też miał ten problem, ale bierze tabletki xxxxxxx i teraz działa na zawołanie. Co o nich sądzicie

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Mårran »

Korczaszko, tylko czekasz na okazdję do banika
Pani Buka
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Erick »

Ostatnio 3 razy stanął. Aż musiałem wzywać informatyka, żeby mi odwiesił, bo nawet reset nie działał
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: yorkshire34 »

mialam ten problem gdy bylam jeszcze facetem . wystarczy zmienic plec .
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Sokol »

W sklepach z suplami masz shoty z argininy, więc w takiej formie powinny wchłaniać się szybciej 30 minut przed stosunkiem można powiedzieć, że treningiem. Nie jestem pewien czy to coś pomoże, może bardziej należy zwrócić uwagę na dietę, cardio?
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Sokol »

trs pisze:No sporo czytałem na temat argininy i rzeczywiście stosowana jest przez osoby ćwiczące na siłowni.
Zamówiłem eromen w pt. Dziś dotarło. dziś pewnie sprawdzę co i jak.

Dzięki za info w sprawie tych shotów.
spoko daj znać jak było

z ciekawości sprawdziłem skład tego produkty i jeżeli chodzi o samą argininę to jest jej tam mniej o 10 razy niż w przeciętnym suplemencie tego typu, ale może kompozycja wszystkich składników daje efekt?
alekomoko
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2017, o 14:01

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: alekomoko »

Mam 35 lat i żeby było wszystko w porządku to muszę mieć dzień przerwy między stosunkami bo inaczej robię to na siłę i muszę bardzo się skupiać żeby coś z tego wyszło. A przecież w seksie nie chodzi o to by się wysilać tylko relaksować. Jak mam kilka dni wolnego i planuję wyjazd z moją partnerką to zaopatruję się w produkty na stronie, jest tam kilka dobrze działających afrodyzjaków. Z ich pomocą jestem wstanie cofnąć się do dobrych czasów gdy miałem 20 lat i mogłem brykać nawet kilka razy dziennie.
bibitka
Posty: 22
Rejestracja: 12 gru 2016, o 20:26

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: bibitka »

Mój facet też właśnie miał ten problem naprawdę ciężko było, tyle razy mu mówiłam żeby poszedł do jakiegoś lekarza no ale niestety zawsze kończyło się to kłótnią ostatnio bodajże na stronie adamed.expert znalazłam artykuł na ten temat właśnie i się okazało że wystarczyło tylko zmienić sposób odżywiania i więcej ruchu zastosować i wszystko wróciło do normalności także może ty też spróbuj
Alois
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 11:50

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: Alois »

No lekarz zawsze pomoze.
mateoth
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2017, o 23:25

Re: Jak często Twój sprzęt zawodzi?

Post autor: mateoth »

Drogi autorze tego postu, weź jakieś tabletki na potencję i tyle. wgl co to za pytanie gdzie na forum są młodzi ludzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości