logopedia ogólna i kliniczna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
molna44
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2014, o 17:22

logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: molna44 »

Siemka

mam pytanie odnośnie logopedii ogólnej i klinicznej na WUM. Obecnie jestem na I roku logopedii z audiologią na UMCS,ale chciałabym się przenieść na WUM. Wiecie może czy istnieją jakieś przeszkody czy raczej nie ma żadnych problemów? chodzi mi o materiał,czy bardzo sie od siebie różni po pierwszym roku,bo na UMCS jest jeszcze ta cała audiologia a na WUM-ie nie. będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc
moniaa0901
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2015, o 23:56

Re: logopedia ogólna i kliniczna

Post autor: moniaa0901 »

Hej, mam pytanie odnośnie logopedii ogolnej i klinicznej na WUM. Na internecie ciężko się do czegokolwiek dokopać, więc pomyślałam,że może tu znajdę kogoś z tej uczelni i zapytam u źródła Konkretnie chodzi mi o progi na tym kierunku. Orłem nie jestem,ale wiem,że jak się postarała,to byłabym w stanie osiągnąć koło 80% z polskiego i z angielskiego ustnego. Gorzej z trzecim przedmiotem do wyboru- stawiam,że biologię i chemię byłabym w stanie zdać na coś około 60%. Teraz moje pytanie-czy jest jakiś cień szansy, że w którejś z kolei rekrutacji mogłabym się dostać? Czy może składnie tam papierów byłoby tylko i wyłącznie stratą pieniędzy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości