stomatologia - kraje anglojęzyczne

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
ChroB
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2007, o 17:12

stomatologia - kraje anglojęzyczne

Post autor: ChroB »

Witam,
rozmawiałem ostatnio z moja panią stomatolog (dość rezolutna babeczka) i pochwaliłem, się, że chciałbym studiować stomatologię (jestem aktualnie I LO) to się zapytała gdzie chciałbym studiować, powiedziałem jej, że w Gliwicach/Zabrzu. Tak akurat się złożyło, że ona się tam uczyła i powiedziała, że to dno a katedry ciągle obsadzane są synami/córkami profesorów. Zaproponowała mi studia za granica jako odpowiednią alternatywę. Przyznam - świetny pomysł bo w sumie nie ma czego się bać i interesuje mnie czy ktoś ma doświadczenia z uczelniami w krajach anglojęzycznych ? Czy trzeba pisać maturę europejską ? czy nie można na zwykłej? jak trudno sie dostać bo wtedy podejrzewam trzeba by pisać 4 rozszerzenia - bio. che. fiz. ang. a to dość hard core oraz jak dużo warty jest dyplom zdobyty za granicami ?
Pozdrawiam,
Dawid.
M!chal
Posty: 13
Rejestracja: 26 lis 2006, o 21:51

Re: stomatologia - kraje anglojęzyczne

Post autor: M!chal »

a myślałeś o Lwowie np?
ChroB
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2007, o 17:12

Re: stomatologia - kraje anglojęzyczne

Post autor: ChroB »

nie zastanawiałem się nad Lwowem raczej myślałem o zachodzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości