OKE Jaworzno - wyniki matur w necie

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

OKE Jaworzno - wyniki matur w necie

Post autor: Dellarin »

Hej, mam pytanie do osób, które poprawiały maturę i sprawdzały już w poprzednim roku/latach wyniki w internecie na stronie OKE Jaworzno - O której godzinie były dostępne wyniki? Czy już po północy w nocy przed dniem odbioru wyników w szkołach?
Ja jakoś nie korzystałam do tej pory ze sprawdzania wyników w necie, ale w tym roku chyba nie wytrzymam i sprawdzę, więc chciałam wiedzieć, czy jeśli chodzi o OKE Jaworzno warto czatować na necie
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: OKE Jaworzno - wyniki matur w necie

Post autor: persil1991 »

Sam nie korzystałem, ale pamiętam, że Maturzyści zawsze ślęczeli z niepokojem wypatrując wyników. Standardem były problemy techniczne, padający serwer, a wyniki udało się odczytać nierzadko dopiero wczesnym rankiem. Jak będzie w tym roku - nie wiem.
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: OKE Jaworzno - wyniki matur w necie

Post autor: Dellarin »

Póki co dowiedziałam się z innego forum, że ostatnio były ok 9 lub 10, więc nocy zarywać nie polecam, sprawdzę sobie rano. Chociaż jakoś tym netowym wynikom nie ufam, więc choćby nie wiem co mi tam napisali to i tak do szkoły się stawię, ale w szkole dopiero około południa wyniki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości