poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: alicia »

rosaneczka, nie ma za co. Jak Twoje przygotowania? Siedzisz w domu czy coś studiujesz?
rosaneczka
Posty: 37
Rejestracja: 9 maja 2015, o 10:49

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: rosaneczka »

alicia, Przygotowania trwają już, nie jest najgorzej, a jak u Ciebie?
Studiuję, studiuję, techniki dentystyczne, właśnie zaliczyłam sesję
A Ty coś robisz podczas przerwy prócz przygotowań do poprawy?
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: alicia »

rosaneczka, we wtorek zaczynam prawko, choć obawiam się co z tego może wyjść
No i przygotowuję się do sprawnościówki, bo składam też na MON, a jak się nie uda to i tak mam ambitne plany wzięcia udziału w biegu ulicznym
Gratuluję zdanej sesji, ja studiowałam dietetykę, ale zrezygnowałam, bo to zdecydowanie nie było to i wiedziałam, że nawet jak się nie uda za drugim podejściem to studia zmienię to szkoda mi było czasu i pieniędzy przy okazji.
rosaneczka
Posty: 37
Rejestracja: 9 maja 2015, o 10:49

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: rosaneczka »

alicia, o! życzę powodzenia przy prawku Myślę, że coś z tego na pewno wyjdzie ^^ Też rozważam MON, bo na szczęście z moją sprawnością nie jest najgorzej, ale też nad zwykłym wojskowo-lekarskim w Łodzi.
Ech, powiem Ci, że słusznie zrobiłaś z tą rezygnacją i bardzo odważnie, podziwiam! Ja jakoś nie potrafię zrezygnować, bo perspektywa siedzenia i tylko zakuwania do matury mnie przeraża, a że w grupie na studiach mam fajnych ludzi, to postanawiam zostać do końca pierwszego roku na pewno .
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: alicia »

rosaneczka, trudna to była decyzja, ale takiego dołka miałam, że stwierdziłam, że w domu będzie mi lepiej i tak też się stało
vivane
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2014, o 14:00

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: vivane »

Ja niby miałam w planach zdać ten semestr. ale zdecydowałam, że to nie ma sensu. A siedzenie w domu, korki i nauka wychodzi mi na dobre
urtica
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2016, o 07:11

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: urtica »

Hej! nie wiem czy piszę we właściwym miejscu, ale szukam odpowiedzi na takie pytanie: co jeśli chcę zdawać maturę przedmiotu, którego nie zdawałam do tej pory, złożę deklarację, a jednak nie przyjdę na maturę? Chyba mi nie anulują poprzedniego wyniku, szczególnie, że już jestem po studiach
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: koterska »

Nie ma czegoś takiego jak anulowanie wyniku z matury. Dostajesz aneks jeśli poprawisz poprzedni wynik lub napiszesz nowy przedmiot i w rekrutacjach liczy się zawsze ten najwyższy
rosaneczka
Posty: 37
Rejestracja: 9 maja 2015, o 10:49

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: rosaneczka »

vivane, a co studiowałaś ?
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: ameba11 »

Hej Jak myślicie, bo wolałabym się upewnić czy muszę jeszcze raz w moim LO podpisywać deklarację maturalną? wstępną złożyłam we wrześniu, wpłaciłam też opłatę do OKE, więc czy ta deklaracja jeśli nie dokonywałam żadnych zmian będzie już ta ostateczną?
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: koterska »

Nie. Z dniem 8 lutego wstępna staje się ostateczną
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: ameba11 »

dzięki
Polecanie może filmiki chemiczne chemia dla maturzysty bo oglądałam na YouTube filmik o hybrydyzacji i dość dobrze tłumaczy?
kubut
Posty: 143
Rejestracja: 13 lip 2014, o 03:44

Re: poprawa - matura 2016 biologia i chemia

Post autor: kubut »

ameba11 ja mam cały zestaw kursów i polecam ogromnie. Oglądając możesz robić notatki i prawdę mówiąc jest tam cała teoria do rozwiązania każdego zadania.Prawdę mówiąc dziwi mnie, że nie zrobiły większej kariery, bo wydawało mi się że ludzie lubią taką wiedzę podaną na talerzu (vide sukces khan academy)

O którym kursie konkretnie myślisz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość