przeniesienie z płatnej medycyny na niepłatną

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
riki tiki96
Posty: 19
Rejestracja: 1 lip 2015, o 22:23

przeniesienie z płatnej medycyny na niepłatną

Post autor: riki tiki96 »

siemka! mam pytanie do osób, które będąc na medycynie płatnej poprawiały maturę by się przenieść na niepłatną. czy da się to wszystko ogarnąć by poprawić maturę?
kornelia95
Posty: 95
Rejestracja: 11 lip 2014, o 11:29

Re: przeniesienie z płatnej medycyny na niepłatną

Post autor: kornelia95 »

Nie da się. Poprawiałam w tym roku, uczyłam się chemii, praktycznie 3 miesiące przed maturą cisnęłam tę chemię. W ostateczności i z chemii i z biologii uzyskałam niższy wynik niz pierwotnie.
riki tiki96
Posty: 19
Rejestracja: 1 lip 2015, o 22:23

Re: przeniesienie z płatnej medycyny na niepłatną

Post autor: riki tiki96 »

a egzaminy zaliczyłaś?
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: przeniesienie z płatnej medycyny na niepłatną

Post autor: KatarzynaZSDM »

Nie jestem na niestacjonarnych ale patrząc na moich znajomych i na to ile nauki jest na I roku stwierdzam, że to bardzo trudne. Nie wiem czy to prawda ale słyszałam, że na niektórych uczelniach samo poprawienie matury nie wystarczy.

Awatar użytkownika
eufemizm194
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2013, o 11:21

Re: przeniesienie z płatnej medycyny na niepłatną

Post autor: eufemizm194 »

riki tiki96, da się, bo u mnie w grupie 2 dziewczyną się udało. Jedna jechala na 3 terminach, druga zaliczała wszystko systematycznie. Na całym roku zapewne udało się to jeszcze kilku osobom. Osobiście myślałem kiedyś że to wręcz niemożliwe, ale teraz uważam, że sam też dałbym radę. U nas na UMP ludzie mieli problem, żeby fizycznie do matury podejść, bo szefowa katedry wymyśliła sobie, że kolokwium z 2 połowy roku z anatomii ma być dokładnie w dniu i o godzinie matury z chemii bodajże, a na próby dyskusji nad zmianą terminu odpowiadała, żeby iść do CKE i przełożyć termin matury z chemii P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości