kurs maturalny na CM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
monika1216t
Posty: 22
Rejestracja: 26 mar 2013, o 20:00

kurs maturalny na CM

Post autor: monika1216t »

Witam,czy ktoś kiedyś korzystał z kursów z biologii i chemii na CM? Jeśli tak to byłabym wdzięczna o informacje, czy lepszy jest korepetytor czy też kurs? Z góry dziękuję . Wiem,ze pytanie nie dotyczy samej uczelni ale poniekąd jest z nią bezpośrednio związane
zuagua

Re: kurs maturalny na CM

Post autor: zuagua »

Chodziłam na biologię. Zajęcia nie były złe - wiele rzeczy było rozszerzonych i dobrze tłumaczonych, na ćwiczeniach dostawaliśmy zadania, które ciężko samemu znaleźć i były one omawiane, więc to było fajne. Wykładowcy byli bardzo fajni, potrafili wytłumaczyć i mówić ciekawie. Z minusów - pod koniec brakowało czasu, więc nie przerobiliśmy wszystkiego lub omawialiśmy baardzo pobieżnie. Zajęcia te są spoko, jeśli np chcesz poprawiać maturę, wszystko już masz przerobione - wtedy to super pomysł na powtórki i ułożenie sobie materiału w głowie. W innym wypadku polecam bardziej korepetytora - wychodzi drożej, wiadomo, ale to nauczanie indywidualne, dokładniejsze i dopasowane pod ciebie.
zuagua

Re: kurs maturalny na CM

Post autor: zuagua »

Dodam, że chodziłam tam 2 lata temu. Być może teraz wygląda to nieco inaczej.
Awatar użytkownika
viktorohm
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2014, o 11:29

Re: kurs maturalny na CM

Post autor: viktorohm »

Polecam Maturitę. Zaczynają od października. Zajęcia na UTP na Bernardyńskim. Z tego co wiedziałem są jeszcze miejsca.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości