Oprogramowanie medyczne

Dyskusje o dentystach, zębach, przyzębiu, języku, błonie śluzowej oraz o funkcjonowaniu patologiach i leczeniu w stomatologii i protetyce.
infotel_software
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 13:07

Oprogramowanie medyczne

Post autor: infotel_software »

Cześć wszystkim! Znalazłam bardzo fajny program do obsługi gabinetu stomatologicznego, pomaga on zarządzać całym gabinetem od strony medycznej, recepcyjnej oraz administracyjnej. Super usprawnia pracę gabinetu, gdyby ktoś szukał więcej informacji.
Fizjoterapeuta Jacek
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2018, o 09:25

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: Fizjoterapeuta Jacek »

Cześć!

Ja jako fizjoterapeuta mogę polecić oprogramowanie [mod], bo oprócz świetnego modułu dla fizjoterapeuty (co oczywiście było dla mnie najważniejsze), ma też inne przydatne, a proste w obsłudze funkcje (np. planowanie urlopu czy wystawianie rachunku). Bardzo ułatwiło mi to pracę i zaoszczędziło mnóstwo czasu. Polecam!
Adam Żyr
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2018, o 10:32

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: Adam Żyr »

Witam!
Osobiście używam programu [mod]. Według mnie jest świetny - wiele funkcji, program przejrzysty, łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny. Polecam założyć darmowe konto i przetestować działanie programu.
Sezek44
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, o 15:28

Re: Oprogramowanie medyczne

Post autor: Sezek44 »

Ja w swoim gabinecie używam klinika24 ogólnie mogę polecić, dość intuicyjny i prosty do wdrożenia. Ma opcje umawiania wizyt online, e-recept z bazą leków, płatności i wideo konsultacje. No i też nie jest drogi :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości