Czy chemia kosmetyczna to dobry kierunek ?

Ogólne forum chemiczne poruszające problemy chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej
lifeisbrutal55
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:42

Czy chemia kosmetyczna to dobry kierunek ?

Post autor: lifeisbrutal55 »

Witam serdecznie Mam kilka pytań, a mianowicie czy warto wybrać się na chemię kosmetyczną na UAM ? Czy są to trudne studia ? Sprawa wygląda tak, że wcześniej myślałam o farmacji lecz stwierdziłam, że raczej sobie nie poradzę, a nie chcę stracić nerwów i nie mieć wogóle życia w czasie studiów. Ale też nie chcę iść na studia, które będą lajtowe, a pracy później nie znajdę bo to bez sensu. Myślałam też by może iść najpierw na chemię ogólną a na magisterkę na chemię kosmetyczną, lecz czy to jest dobry pomysł ? Bo jeśli wybrałabym na licencjacie chemię kosm. to w ciągu trzech lat nie miałabym tylko chemii ogólnej tylko już elementy z chemii kosm. tak ? W maju piszę maturę, a niestety mam totalny mętlik w głowie. Proszę o rady. Byłoby miło gdyby wypowiedziały się osoby studiujące ten kierunek bądź te które go ukończyły
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości