kolokwium zaliczające semestr z anatomii POMOCY

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
slimshadyy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2015, o 10:20

kolokwium zaliczające semestr z anatomii POMOCY

Post autor: slimshadyy »

Witam, pisze z takim pytanie : z czego najlepiej uczyc sie na kolokwium zaliczające semestr z anatomii? doszły mnie słuchy że w zeszłym roku najlepiej weszły wykłady, ale nie wiem czy rozsądnie będzie uczyć się tylko wykładów na blache, nie zaglądając przy tym jakos szczególnie do książek? Ogólnie chodzi mi o to, czy bazować głownie na wykładach? Byłabym wdzięczna za odpowiedź
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: kolokwium zaliczające semestr z anatomii POMOCY

Post autor: sassa »

wykłady + kliniki z Graya
taki zestaw spokojnie wystarczy, ja tylko na tym bazując zdalam 2 z 3 czesci (oblalam konczyny ale nie przygotowywalam sie z nich i bylam nastawiona na poprawke)
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: kolokwium zaliczające semestr z anatomii POMOCY

Post autor: Aksolotl »

a ja zdałam 3 na 3 nie zaglądając wgl do wykładów :p Ale wszystkie kliniki z Graya trzeba na pewno przeczytać.
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: kolokwium zaliczające semestr z anatomii POMOCY

Post autor: sassa »

No bo sie uczyłaś wiecej ja nie mowie ze ucząc sie z ksiazek nie da sie zdac tylko ze WYKŁADY WYSTARCZAJĄ

kopera
Posty: 168
Rejestracja: 9 sie 2013, o 13:39

Re: kolokwium zaliczające semestr z anatomii POMOCY

Post autor: kopera »

ja zrobiłem Skawiny, doczytywałem w pituchowej i kliniki z graya oczywiście.
Wykładów nie robiłem ,ale na pewno warto jak starczy czasu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości