W akademiku licho nie śpi

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
zegarek11
Posty: 2
Rejestracja: 3 lut 2016, o 02:46

W akademiku licho nie śpi

Post autor: zegarek11 »

Cześć!

Mieszkam w jednym z wrocławskich akademików i ostatnio korzystając z kuchni dość poważnie się poparzyłem. Na szczęście to lewa dłoń, więc korzystać z telefonu jeszcze mogę, notatki też jakoś zrobię P Zastanawia mnie natomiast kwestia czy mogę ubiegać się o jakieś odszkodowanie? Domyślam się, że milionów raczej nie dostanę, bo i składka niewielka, i ręka lewa, ale czy ktoś orientuje się czy w ogóle istnieje jakaś szansa? Z góry dzięki
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: W akademiku licho nie śpi

Post autor: Sokol »

To zależy od tego jakie masz ubezpieczenie i co napiszesz we wniosku. co to za akademik?

Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: W akademiku licho nie śpi

Post autor: olunia16 »

Możesz. Akademik to teren uczelni. Koleżanka złamała nogę w aka i dostała na luzie odszkodowanie.Oczywiście piszę o ubezpieczeniu z uczelni. Pozdrawiam
zegarek11
Posty: 2
Rejestracja: 3 lut 2016, o 02:46

Re: W akademiku licho nie śpi

Post autor: zegarek11 »

Postanowiłem skorzystac z usług i współpraca wygląda wzorowo. Dzięki za pomoc, bo pewnie nawet nie wiedzialbym, ze moge sie ubiegac o odszkodowanie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości