Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Jack Nicholson
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2015, o 17:13

Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Jack Nicholson »

Witajcie koleżanki i koledzy!

Matura 2016 zbliża się wielkimi krokami, jednak nie mnie przyjdzie w tym roku mierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi. Swoją życiową szansę zaplanowałam na 2017.

Jako że termin składania deklaracji na rok 2016 już dawno za nami, postanowiłam założyć wątek na kolejny rok, coby nie czuć się samotna w swoim postanowieniu. Im wcześniej zaczniemy się wzajemnie wspierać, tym lepiej!

Proponuję zatem, abyśmy się poznali Ja zacznę:
- rocznik 95
- porywam się na biol, chem i mat, wszystko roz. (wieeem, szaleństwo)
- cel: medycyna na UJ
- to moja pierwsza poprawa
- wcześniej już coś studiowałam, ale co tu dużo mówić. znowu w życiu mi nie wyszło więc postanowiłam zrobić sobie rok przerwy i wziąć się wreszcie za siebie

*ciekawostka - jestem po humanie xD

Decyzja, że chcę zostać lekarzem zapadła późno, bo dopiero pod koniec 2014 roku, gdy miałam 19 lat. Z początku niepewna, dzisiaj już wiem na 100%, że tego właśnie chcę i postanowiłam spełnić swoje marzenie. W końcu nigdy nie jest za późno )
Zaczęłam się uczyć jakiś czas temu - aktualnie przerabiam Biologię 2 z Operonu.

Pozdrawiam wszystkich, którym też coś nie wyszło, życzę owocnej nauki i zapraszam do wspólnego tworzenia grupy wsparcia - razem damy radę!
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Ja się ostatnim czasem zafascynowałem Nicolasem Teslą, geniusz, wizjoner. Ojciec elektryki. I zainteresowała mnie fizyka. Pomyślę o tym później, to może nakłonić mnie na pisanie w przyszłym roku. Jestem 93 rocznik.

Jack Nicholson
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2015, o 17:13

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Jack Nicholson »

Podobno fizykę się albo kocha albo nienawidzi. Zawsze podziwiałam ludzi, którzy ją ogarniali.
A czym się aktualnie zajmujesz?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

Ja fizykę nawet lubię, ale nie jakoś bardzo. Zupełnie letnie uczucie. Więc się da

Powodzenia
Pani Buka
Jack Nicholson
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2015, o 17:13

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Jack Nicholson »

Hah Ja, że tak to ujmę, kocham fizykę miłością niespełnioną. I nie dziękuję!

PS
Wydaje mi się, że chyba kojarzę Twojego bloga.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

Ja musiałam fizykę polubić, bo poszłam na mat-fiz

Rocznik 95 to młodziak jeszcze, mój little brother jest 95 Tak więc bez stresu, jeszcze się zdążysz w życiu pouczyć.

Operon z biologii był kiedyś ok, nie wiem jak teraz. Ale ja miałam kserówki i mi sie podobały.

A na blogu witam serdecznie
Pani Buka
Jack Nicholson
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2015, o 17:13

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Jack Nicholson »

Jasne, że młodziak! A gdy wszyscy na oko dają Ci max 15 to już w ogóle. Nie będę się wyróżniać wśród dziaciaków z 98
A mój little brother jest 97 i tak jak Ty wybrał mat-fiz. Niestety nie podziela moich medycznych zainteresowań

Mam przecieki od kumpla z biol-chemu, który zdaje w tym roku, że pomimo innych książek w szkole wiele osób w domu uczy się ze starych wysłużonych Operonów. Mam jeszcze Witowskiego i jakieś inne pomoce od kuzynki. Także tylko się uczyć teraz!
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: KatarzynaZSDM »

Mårran, jesteś sławna ^^
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Jack Nicholson pisze:Podobno fizykę się albo kocha albo nienawidzi. Zawsze podziwiałam ludzi, którzy ją ogarniali.
A czym się aktualnie zajmujesz?
Aktualnie przygotowuje się do poprawy w maju. Ale w razie czego jakby się noga powineła, to poważnie się zastanowię nad przyszłym rokiem. Nie ma co gdybać teraz.

Jack Nicholson
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2015, o 17:13

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Jack Nicholson »

Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
owiewka
Posty: 105
Rejestracja: 8 lip 2015, o 16:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: owiewka »

Hej!
Ja planuje podchodzic jeszcze raz do matury jestem rocznik 95 i aktualnie na 1 roku wety
Jedna poprawe mam juz za soba ale nie wyszlo
Planuje stomatologie i mam zamiar sie dostac chociaz mama mi odradza kolejne poprawy :[

Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

owiewka pisze:Hej!
Ja planuje podchodzic jeszcze raz do matury jestem rocznik 95 i aktualnie na 1 roku wety
Jedna poprawe mam juz za soba ale nie wyszlo
Planuje stomatologie i mam zamiar sie dostac chociaz mama mi odradza kolejne poprawy :[

Nie słuchaj mamy!
Ucz się!
Poprawiaj za rok!
Nie ustępuj rodzicom!

Awatar użytkownika
owiewka
Posty: 105
Rejestracja: 8 lip 2015, o 16:45

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: owiewka »

Chociaz na wecie nie ma czasu na nauke do matury wiec pewnie naucze sie w wakacje
Czuje ze weta nie jest dla mnie i tylko sie mecze

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości