2 kierunek studiow

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
pozerinho
Posty: 20
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 18:42

2 kierunek studiow

Post autor: pozerinho »

Witam, trapi mnie od kilku dni pewna kwestia. Jetem studentem biotechu, zlozylem deklaracje maturalna celem poprawienia matury z chemii. Przy uzyskaniu wynikugt90 jestem w stanie dostać się na medycyne, ale nie mam pewnosci ze uda sie osiagnac taki wysoki wynik, wiec kontynuuje biotech na UG-GUMED. Przy rekrutacji na 2 kierunek panuja inne zasady rekrutacji i teraz moje pytanie, jesli bede skladal podanie na medycyne na gumedzie to czy moge zaznaczyc w ze to moj pierwszy kierunek? W momencie kiedy sie dostane na studia medyczne mam zamiar rzucic biotech, wiec nie chcialbym nie dostać sie na studia tylko przez to ze jestem na innym kierunku.
Awatar użytkownika
Black_W
Posty: 70
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 11:31

Re: 2 kierunek studiow

Post autor: Black_W »

Jestem w niemal identycznej sytuacji, tyle, że nie studiuję biotechnologii - czytałam o tym ostatnio. I jest napisane wyraźnie, że jeśli obecnie studiujesz to musisz to zaznaczyć. Wydaje mi się, że nie powinieneś kombinować, biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że jedną nogą już jesteś na GUmedzie. Nie wiem, czy by Cię wtedy nie wykluczyli w ogóle z rekrutacji.
najlepiej zadzwoń do dziekanatu, chociaż jestem na 99% przekonana, że powiedzą Ci, że masz zaznaczyć bo CIĄGLE studiujesz.
To porąbane, ale co zrobić.
Awatar użytkownika
Black_W
Posty: 70
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 11:31

Re: 2 kierunek studiow

Post autor: Black_W »

Rozmawiałam z jedną z osób na Gumedzie - ponoć wtedy przy składaniu podania zaznaczasz, że w razie dostania się na medycynę rezygnujesz z dotychczasowego kierunku (jest taka opcja) i jesteś rozpatrywany normalnie z tegorocznymi maturzystami.
pozerinho
Posty: 20
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 18:42

Re: 2 kierunek studiow

Post autor: pozerinho »

super, dziekuje bardzo za odpowiedz:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości