Czy znacie kogoś kto..?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
klaudiak16
Posty: 5
Rejestracja: 1 lip 2013, o 18:57

Czy znacie kogoś kto..?

Post autor: klaudiak16 »

Czy znacie kogoś, kto nie poradził sobie na medycynie? Często się to zdarza? Myślałam, że gdy ktoś dostaje się na tą medycynę to spina się i robi wszystko, aby wszystko pozaliczać
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czy znacie kogoś kto..?

Post autor: Mårran »

Generalnie patrząc na statystyki dziekanatu, w Gdańsku zaczyna koło 300 osób, a kończy 220-230. Część rezygnuje, reszta odpada.
Pani Buka
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Czy znacie kogoś kto..?

Post autor: persil1991 »

U nas podobnie - zaczynało 270, skończy około 220-230.
aneczkableh
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 14:05

Re: Czy znacie kogoś kto..?

Post autor: aneczkableh »

Ehh ja wiem, że nie poradziłabym sobie na medycynie na pewno/ boje się tej matury i wiem, że mogę jej nie zdać przez stres Zapisałam się do szkoły Policealnej NOVA w Gdańsku? Słyszał ktoś o niej? Zapisałam się na Technika Masażystę, bo kolega polecił. z tego co wiem nie trzeba mieć zdanej matury co dla mnie jest mega plusem heh. Szkoła jest bezpłatna, plus do tego dają legitymację i szkoły. Ponoć w dwa lata można dostać tytuł Technika i otworzyć własną działalność. Nie trzeba iść na studia
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Czy znacie kogoś kto..?

Post autor: KatarzynaZSDM »

Ja znam dwie osoby, które zrezygnowały. Jedna po tygodniu, przestraszyła się tego nawału nauki, wpadła w bardzo podły nastrój przez to a druga po semestrze zrezygnowała, nie wzięła warunku i odpadła.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości