Studia uzupełniające po technikum farmaceutycznym

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
gandlafshock
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, o 18:59

Studia uzupełniające po technikum farmaceutycznym

Post autor: gandlafshock »

Hej, mam takie pytanko. Słyszałem, że można zrobić w Anglii specjalizację po skończonym technikum farmacji, nawet w Polsce. Czy ktoś się orientuje ile to trwa robienie tej specjalizacji? Czy w Danii także można zrobić taką specjalizację. Czy może jednak w Anglii można ukończyć studia uzupełniające po technikum, albo w Danii? Bo tak się składa, że robię szkołe policealną technika farmacji i chciałbym ukończyć takie studia uzupełniające, tylko nei wiem czy istnieje taka możliwość. Orientuje się ktoś w temacie? Szkoda, ze u nas w Polsce technik farmacji jest pozbawiony takiej możliwości, a szkoda. Proszę o odpowiedz ! ! !
gandlafshock
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, o 18:59

Re: Studia uzupełniające po technikum farmaceutycznym

Post autor: gandlafshock »

gandlafshock pisze:Hej, mam takie pytanko. Słyszałem, że można zrobić w Anglii specjalizację po skończonym technikum farmacji, nawet w Polsce.
Czy ktoś się orientuje ile to trwa robienie tej specjalizacji?
Czy w Danii także można zrobić taką specjalizację?
Czy może jednak w Anglii można ukończyć studia uzupełniające po technikum, albo w Danii?
Bo tak się składa, że robię szkołe policealną technika farmacji i chciałbym ukończyć takie studia uzupełniające, tylko nei wiem czy istnieje taka możliwość.
Orientuje się ktoś w temacie?
Szkoda, ze u nas w Polsce technik farmacji jest pozbawiony takiej możliwości, a szkoda. Proszę o odpowiedz ! ! !
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Studia uzupełniające po technikum farmaceutycznym

Post autor: Hogwartnik »

W Polsce może iść na studia, więc co za problem. i w Polsce cokolwiek się nie zrobi, to żeby prawnie nazywać się farmaceutą nie ma innej drogi jak skonczenie 5,5-letnich jednolitych studiów magisterskich.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości