ŚUM stomatologa- >lekarski 2016

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
evae
Posty: 7
Rejestracja: 3 gru 2014, o 15:13

ŚUM stomatologa- >lekarski 2016

Post autor: evae »

Witam, piszę do Was z ogromna prośbą.
Jako, że czytałam już chyba wszystkie ustawy, regulaminy i nie umiem za dużo znaleźć z nich informacji, liczę, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóż.
Napisałam w tym roku maturę na 170 pkt. zagwarantowało mi to wejście na lekarski jak i na stomatologię na Zabrzu na ŚUMie. Złożyłam dokumenty na stomatologię, obawiam się jednak, że była to zła decyzja. Znacie kogoś, kto dał radę przenieść się po zaliczeniu 1 roku na stomatologię? Jest to podobno możliwe.
Słyszałam również o przypadku, że osoba, z lekarskiego napisała do dziekanat jakiś list (była w podobnej sytuacji, tylko chciała przejść na stomę), i wówczas, gdy nie zapełniono limitu została ona przeniesiona na początku października.
Możecie nazwać mnie nieodpowiedzialną, ale gdy dostałam kilka informacji zakwalifikowane człowiek głupieje, bo to na co się zdecyduje zaważy o mojej przyszłości.
Jestem osobą bardzo ambitną, boję się, że stomatologia nie da mi tyle satysfakcyj, co lekarski.
Zwłaszcza, że po stomatologii jest ciężej o jakiekolwiek specjalizacje i jest duża komercja.
Czekam na Wasze odpowiedzi! )
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość