Co wybrać pomocy ?!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kajalekdent
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 22:50

Co wybrać pomocy ?!

Post autor: kajalekdent »

Co wybrać: stomatologia umed niestacjo czy farmacja wum stacjo? Zawsze chciałam na stomę, teraz dostałam się na stacjo i jakoś mam taki dylemat. Proszę bez hejtów a o pomoc
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Co wybrać pomocy ?!

Post autor: Nitrogenium32 »

Po cholerę iść na farmację jak chcesz iść na stomatologię ORAZ jesteś już na tej stomatologii?
Janek
Posty: 59
Rejestracja: 5 gru 2008, o 17:35

Re: Co wybrać pomocy ?!

Post autor: Janek »

Koleżanka założyła równolegle temat z zapytaniem czy starczy jej na stomatologię więc raczej dostała się na farmację

Jeśli chcesz poprawić maturę i dostać się na stomatologię stacjo to wybierz kierunek hmm biologię/chemię. Szkoda zabierać komuś miejsce, kto faktycznie chce studiować farmację (na chemię/biologię są drugie, trzecie etc nabory więc tam raczej nikomu się nie zabiera miejsca) )

Jesteś młoda to wiesz, rok czy dwa w tą czy tamtą różnicy nie zrobi! ( z doświadczenia )
kajalekdent
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 22:50

Re: Co wybrać pomocy ?!

Post autor: kajalekdent »

Janek pisze:Koleżanka założyła równolegle temat z zapytaniem czy starczy jej na stomatologię więc raczej dostała się na farmację

Jeśli chcesz poprawić maturę i dostać się na stomatologię stacjo to wybierz kierunek hmm biologię/chemię. Szkoda zabierać komuś miejsce, kto faktycznie chce studiować farmację (na chemię/biologię są drugie, trzecie etc nabory więc tam raczej nikomu się nie zabiera miejsca) )

Jesteś młoda to wiesz, rok czy dwa w tą czy tamtą różnicy nie zrobi! ( z doświadczenia )
Janek, rok już poświęciłam na poprawe i mam 155 pkt. Może mi zabraknąc na stome stacjo. na niestacjo juz sie dostalam, ale na farme stacjo na wum rowniez. Ale teraz sama już nie wiem co robić i wybrać.
Kaamilaa
Posty: 88
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:13

Re: Co wybrać pomocy ?!

Post autor: Kaamilaa »

Jeśli możesz sobie pozwolić na studia niestacjonarne to idź na stomatologie.
kajalekdent
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 22:50

Re: Co wybrać pomocy ?!

Post autor: kajalekdent »

Kaamilaa, może i bym mogła sobie pozwolić,ale im bliżej to zaczynam się zastanawiać czy to faktycznie jest warte takiego zachodu? Nie ukrywajmy, te studia są bardzo drogie. Szkoda mi rodziców poprostu jak o tym myślę.
Sokol
Posty: 124
Rejestracja: 16 paź 2015, o 19:19

Re: Co wybrać pomocy ?!

Post autor: Sokol »

kajalekdent pisze:Kaamilaa, może i bym mogła sobie pozwolić,ale im bliżej to zaczynam się zastanawiać czy to faktycznie jest warte takiego zachodu? Nie ukrywajmy, te studia są bardzo drogie. Szkoda mi rodziców poprostu jak o tym myślę.
może i byś mogła sobie pozwolić? Twoi rodzice wiedzą o jakiej kwocie mówimy?

Poczytaj regulamin uczelni, czasami po pierwszym roku niestacjo można się przenieść na stacjo jak się spełni jakieś warunki regulaminu.
kajalekdent
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 22:50

Re: Co wybrać pomocy ?!

Post autor: kajalekdent »

Właśnie z tego co widze to przeniesienie mozliwe tylko zgodnie z uchwala senatu. Wtf? Wszyscy prawie pisza ze tylko przez poprawe matury. Sama nie wiem co robić.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości